Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem már teljesen nem érdekel...

Engem már teljesen nem érdekel a politika?

Figyelt kérdés

Már elegem van a sok fajankóból, nincs egyetlen párt sem, akire azt mondhatnám hogy rendben van.

A Fidesz csalódás

Az MSZP még nagyobb

A Jobbik demagóg banda

Az LMP meg mint egy impotens pincsi

Nem érdekel már a politika, azt sem bánnám ha eltűnne mind a pokolba.

Még van aki egyetért velem?



2012. aug. 5. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon fontos volt kiírni,de tényleg.
2012. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Igen,de amíg élünk remélünk.Ami bizonyos,hogy Mszp-LMP kettősre a büdös életben nem szavazok.Ország tönkre tételben jelesebbek előző kettőnél.
2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már engem se. A Jobbikra szavaztam 2010 áprilisban, de ősszel már el sem mentem az önkormányzatira. Csalódás az egész. Tenni akartam de csak xelgetni vagyok jó, ők meg kapják a sok pénzt, aztán annyit tesznek, hogy jól megmondják a problémát vagy még annyit se. Többet nem is megyek el szavazni, legalább most kaptam egy első szavazó emléklapot:) Aztán kapják be belőlem egyik párt sem fog pénzt csinálni a szavazatommal, felőlem föl is akaszthatják az összes hülyítő sz*r tagjait.
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Hiába pártoskodik a magyar a megoldást nem abban leli.A rendszer és az emberek fejében való űr a gond.
2012. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Legyszives áruld el mit tud tenni a Jobbik 2/3 ellen!

Köszönöm.

2012. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem 2/3-okról van szó.Kissé pártoskodva inkább Fidesz,mint a komcsik.

Olyan szövetséget kellene keresni(hozzáteszem lehet)ahol nem gályarabok vagyunk.Nekünk a nyugati szövetségek sosem hoztak "sikereket" ezek után sem fognak.Habár nem aggódom az EU felbomlása miatt,mert lassan de biztosan.Kérdés az,hogy fel leszünk-e készülve vagy ismét Kun-Károlyi félék kezében landolunk a nyugati érdekeket szolgálva.

A Jobbiknak is vannak szép elképzelései már ami a szövetségeket illeti.

2012. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán ha eddig a forradalomról beszéltek, amíg be nem kerültek, akkor meg is tehették volna ekkora támogatottsággal. Vagy bármit. Tegyék inkább azt, hogy menjenek haza és adják vissza az állásukat, a 2/3ad ellen úgyse tehetnek semmit, akkor meg minek ülnek ott a Parlamentben?
2012. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Téged már egyáltalán nem érdekel a politika.
2012. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Ezért kell beolvadnunk a lassan létrejövő Európai Egyesült Államokba!!!


Ahogy nézem a neolibsi-komcsik akcióba lendültek a lepontozással. :D

2012. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem téged érdekel a politika.
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!