Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt a 90-es években...

Milyen volt a 90-es években fiatalnak lenni?

Figyelt kérdés
bulizni, utazni stb...
2014. febr. 4. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok mindenben nem értek egyet # 8-as hozzászólásával.Ha amerikát akartál nézni bementél a legközelebbi videotékába és kivethettél egy rahedli amcsi filmet :D

Az tény hogy ma sokkal giccsesebb minden a tvben ha ez valakinek tetszik akkor nézze de tartom magam ahhoz,hogy a TV sokkal szinvonalasabb volt akkor mint ma (#2 -vagyok)

RTL 97-ben jött be az országba és FÉNYÉVEKKEL JOBB volt nézni.


Nekem szerencsém volt mert szüleim irodai gépén tudtam játszani a doomal commander keen-el stb. (meg a paint :D)

és akkor pl egy fent említett doom maga volt a tökély.Mai szemmel nézve persze hogy szarok voltak ezek a gépek de mivel ez volt a "csúcstechika" amivel dolgoztak mi el voltunk velük mint a befőtt.


És honnan szeded hogy a 90 években szar ize volt a kajának?Voltak jó és rossz éttermek cukrászdák ugyan úgy mint ma :D Hamburgert is ehettél mert volt műkajálda minden fontosabb ponton.Egyáltalán nem ettem rossz ételeket.Pontosabban semmi különbség nincs a ma és a 90 évek kajái között.


Sajnos a bűnőzés ma nagyobb mint akkor :(

2014. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Maholnap 40 leszek, mulatságos úgy gondolni a '90 - es évekre, mint "másik korra'. Milyen volt? Pont olyan mint most. Inkább a '80 - as évekkel összehasonlítva kontrasztos a mai kor.

A '90 - es években szinte minden ugyanolyan volt mint ma, kevesebb embernek volt mobilja, net már volt úgy kb. '95 óta, amennyire emlékszem, de akkor még inkább amolyan "úri huncutság" volt, nem része a mindennapoknak. Kb. '97 körül jöttek a kereskedelmi TV - k, de nem sokat vesztettünk volna ha nem jönnek.

A politika és társai tök ugyanaz, politikusok vitatkoztak, náciztak, kommunistáztak, rasszistáztak, "monnyonle", Horn Gyula, Torgyán doktor, Antall és a többi büszkeségünk. Talán bizakodóbbak voltak az emberek, főleg az elején az évtizednek, Szilveszterkor Árpi bácsi mondott szépeket, négyévente ikszelgettünk, aztán minden ment tovább ugyanúgy.

Persze a fiatalok ezzel sokat nem törődtek, jártunk italozni, boroskóla, fekete címkés cseresznye pálinka, jobban összejártak az emberek, barátkoztak, nem a mobiljukat ütötték naphosszat.

2014. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!