Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Paks támogatottsága jól...

Paks támogatottsága jól példázza a fideszesek birkaságát?

Figyelt kérdés

2012 nyarán a medián szerint a fideszes szavazók 28%-a támogatott egy esetleges ruszki atomerőművet. Most, viszont a fideszesek 53 %-a támogatja a ruszki fejlesztést.


Kb. megduplázódott a támogatottsága.


Ennyire nem állnak ki a fideszesek a saját véleményük mellett? Ennyire vakon mennek a saját értékükkel ellentétes irányba is, ha OV azt mondja?


Szerintem ez jól demonstrálja a fideszesek birkaságát.


2014. febr. 4. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezen gondolatmenet szerint a fideszesek 24%-a birka csak ami szvsz nem is olyan rossz eredmény.
2014. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Jol peldazza az atlagos magyar valaszto hozzaallasat (politikai oldaltol fuggetlenul).

A legtobbnek van kedvenc partja, attol meg a szar is rezedaillatu, a tobbi meg ha feje tetejere all, akkor se tud olyat mondani ami tetszik neki.

2014. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Minél több pénz van valamiben annál jobb lesz a közvélemény,a közvélemény kutató statisztikákon.
2014. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Amit a fidesz mondd, az szent. Ha régen azt mondta hogy a bővítés rossz, akkor az rossz. De most azt mondja hogy jó, akkor az jó dolog. A birkák meg bégetnek.
2014. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Ugyanúgy az Mszp is köpönyegforgató, hiszen már az ő kormányzásuk idején is tervezgették a Paksi bővítést, most meg habzó szájjal tiltakoznak ellene.

Fidesz-Mszp -mindkettő hazudik.

2014. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nincs az orosz technikával semmi baj. Lehetett volna a franciákat választani, akik a finneket már megszopatták egy atomerőművel, minket meg két különböző típusú metrókocsikkal is. Nem véletlenül építik a finnek következő erőművét az oroszok.
2014. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
így van, ellenzékben minden rossz, kormányon minden jó. nyilván pénz miatt. valószínű ha kormányváltás lenne, az összefogás is még idén meglépné azt, hogy mégis kell a paks2...:D nem a minőséggel van a baj, hanem kifizetődő lesz-e mondjuk 20 év múlva. ameddig az ország nem áll stabil lábakon, ezt meg sem lehet mondani. napenergia lehet sokkal jobban kifizetődőbb lenne és tisztább, bár ez csak az én véleményem.
2014. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kedves 5-s!


oké, csak én most nem a fideszről, mint pártról beszélek, hanem a fideszesekről, az mszp-nek is voltak bűnei, és le is váltotta a nép, de akkor ez a fideszre miért nem igaz?

2014. febr. 4. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:
A fideszesek vakon mennek a pásztoruk után, tehát birkák, és sajnos túl sokan vannak. A rezsicsökkentés című szavazatszerző akció jól bevált a fidesznek, 10%-al nőtt a támogatottságuk 1 év alatt. Ezt akartad hallani kérdező?
2014. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"az mszp-nek is voltak bűnei, és le is váltotta a nép,"


Azért akarjátok mégis visszaültetni?


Amúgy nálunk a legtöbben pártfanatikusok ha nem tudtad volna most a fideszeseknek tetszik, amikor meg a főnökeid tervezték a bővítést akkor meg ti tapsikoltatok.


Szóval ha valakinek a kedvenc pártja csinál hülyeséget annak elnézi, a másik párt szemében meg még a szálkát is megtalálja.


Ha a balosok nyernének és mégis a bővítés mellett döntenének akkor már azt mondanátok, hogy "egye fene az atomot a veszélyei ellenére".

Akkor az volt a bajotok, hogy a zórbán utálja a ruszkikat, satöbbi, persze most az ellenkezőjét mondta amit most csinál.


Mitől rettegtek, hogy "eladtak bennünket a ruszkiknak"?

Annó a szocik is a ruszkikat imádták túlbuzgón, most meg a nyugati hátsó ízlik nekik.


Nem vagyok fidexpárti, nem is szavaztam idáig egyszer sem rájuk, a tevékenységeiket látva eztán sem fogok elég valószínű, de aki a "megújult" bukott "baloldalra" szavaz annak sem nagyon értem a miértjét.

2014. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!