Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Orbán miért nem...

Fideszesek! Orbán miért nem bukott politikus?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem 2002-ben elvesztett egy választást. Magyarázzátok el nekem kérlek, hogy neki miért nem jár ez a jelző? A magyarok 80%-a szerint rossz irányba mennek a dolgok, akkor olyan sikeres lenne? [link]

2014. jan. 18. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Majd a választások eredménye után ki fog derülni, mi a többség véleménye, nem vagyok fityeszes, de sajnos úgy néz ki most, hogy ők nyernek megint...
2014. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

"Ha jól emlékszem 2002-ben elvesztett egy választást. "

Hogy égészen pontosak legyünk négy választást vesztett el így ő a leginkább bukott politikus a magyar politika palettáján.

2014. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Galamb András ***** válasza:
77%
Mert a Fidesz kongresszusán ö mellette állnak ki. Nincs kihívója. Én se tudnák neked nevet mondani, ki tudná így egybe tartani a Fideszt.
2014. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

nem buktatták meg.

80% szerint rossz irányba mennek a dolgok Milyen dolgok?

2014. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Orbán Viktor azért nem bukott meg, mert a kommunisták valószínüleg 2002-ben csalással jutottak hatalomra, 2006-ban meg a kommunisták lehazudták a csillagokat is az égről, nehéz volt a meggyőzőnek tűnő sikerpropagandának ellenet mondani, de kiderült, hogy csak felfújt lufi volt, szándékosan a bankok kezére játszották az országot!a baloldal ki akarja írtani a magyar népet a bankok segítségével!

ezt az ocsmányságot csak az Orbán komrány tudja megakadályozi!

2014. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Majd a választások eredménye után ki fog derülni, mi a többség véleménye, nem vagyok fityeszes, de sajnos úgy néz ki most, hogy ők nyernek megint..."

Ez igaz, csak akár ilyen 30-40%-kal is kétharmaduk lehet a természetesen nem nekik kedvező választási törvény miatt...


"Hogy égészen pontosak legyünk négy választást vesztett el így ő a leginkább bukott politikus a magyar politika palettáján."

:D Azt az egyet mindenesetre nyert helyzetből bukta el.


"Én se tudnák neked nevet mondani, ki tudná így egybe tartani a Fideszt."

Lesznek itt bajok, amikor majd visszavonul/meghal... Olyan pletykákat hallottam, hogy köztársasági elnök akar lenni, Lázárt meg megteszik miniszterelnöknek. Zseniális választás, nála becsületesebb embert nem is találhatnának.


"nem buktatták meg."

Pár választást már elbukott.


"80% szerint rossz irányba mennek a dolgok Milyen dolgok?"

A kérdés valahogy úgy szól, hogy "Ön szerint milyen irányba mennek az ország dolgai?" Jön-e javulás az ország helyzetében, vagy sem? 80% mindenesetre nem gondolja úgy, hogy jó irányba haladunk.

2014. jan. 18. 16:14
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
tudod, kérdező, nekem első a nemzet, azután a vallás! aki keresztény és magyargyűlölő az biztos pokolra jut! ne reménykedj, te is oda jutsz, ez meg van írva!
2014. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dick Esmen ***** válasza:
79%
Orbán Viktor soha nem bukhat meg,legalábbis a saját rögeszméje szerint.
2014. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Ne próbálj logikát keresni a fideszesek gondolkodásában, Kedves Kérdező!

Orbán Viktor számukra még Istennél is magasabb rendű.

2014. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"aki keresztény és magyargyűlölő az biztos pokolra jut! ne reménykedj, te is oda jutsz, ez meg van írva!"

Egyik sem illik rám, de mindkettő illik rád. Gyűlölsz minden nem fideszest, akik mind magyarok -> magyargyűlölő vagy. Én nem gyűlölök senkit, csak szánom a hozzád hasonlókat. Még ateistaként is jobb eséllyel pályázok nálad a mennyre ;)

2014. jan. 18. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!