Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban vagy rosszabban élünk,...

Jobban vagy rosszabban élünk, mint 4 éve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 19:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne háborognék? Ha valami nem jól megy, az nekem sem tetszik és hangot is adok neki. Minden jogom megvan rá, én is azt akarom, hogy javuljon a helyzet, de ahhoz előbb ki kéne mondania mindenkinek, hogy jelenleg rossz és nem nyálcsorgatva szívni a rózsaszín ködöt.


Vagy szerinted teljesen rendben van, hogy szétrohad az ország, csak dugjuk a fejünket a homokba és fogjuk be a pofánkat, hogy nyugodtan mehessen végbe a bomlás, mert az hajj, de jó lesz?


Amúgy én nem pontozgattalak le. Ne vetítsd ki rám a frusztrációidat.

Én is le vagyok pontozva, mégsem hőbörgök.

2014. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez lenni nehéz kérdés?
2014. jan. 31. 22:10
 33/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha fínoman akarok fogalmazni élhetnénk jobban is,mert ha nem lenne ilyen-olyan kártya koldulni kellene. Az nem élet,hogy az ember máról holnapra él .
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
a család összbevétele nominálisan csökkent. szerinted?
2014. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ha a pénzbe kifejezett bér vásárlási értéke csökkent akkor rosszabbul élünk . A nominál béres válaszra a reflektálásom.
2014. febr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!