Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban vagy rosszabban élünk,...

Jobban vagy rosszabban élünk, mint 4 éve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 19:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%

"Nem vagyok halas, mert mindig olyat irtok, hogy megtorpanok.:):)"


Pont azért mondtam. Örülj neki, hogy megtorpansz. Ezzel csak jót teszünk neked.

2014. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
36%
62%-os, akkor miért nem takarodsz ki az országból, ha ennyire rossz szerinted?
2014. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
56%

"Pont azért mondtam. Örülj neki, hogy megtorpansz. Ezzel csak jót teszünk neked."


El is lehet menni, senki nem tartja vissza a hozzád hasonlókat!

2014. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%

"62%-os, akkor miért nem takarodsz ki az országból, ha ennyire rossz szerinted?"


Mert egyelőre még kell találnom vagy 2 embert, aki jönne velem.

Ha megvan, akkor lépünk.

2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
34%
Ne bántsátok már egymást és ez a "takarodni"szó nagyon divatos szó lett.Sajnos a TV.-ben is hallottam, dehát emberek vagyunk nem kutyák.
2014. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

Ja, és nyugodjatok meg, nem kell ennyire idegeskedni.

Ti nyugodtan maradjatok a nyomorban a hozzátok hasonló, idegbajos, kötekedő emberek között és húzzátok az igát, hogy mások lapátolhassák ki a százmilliárdokat a külföldi számláikra. :)


Ha ennyire erre van szükségetek, akkor nem tudok veletek mit kezdeni...

2014. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
49%

"Ja, és nyugodjatok meg, nem kell ennyire idegeskedni.

Ti nyugodtan maradjatok a nyomorban a hozzátok hasonló, idegbajos, kötekedő emberek között és húzzátok az igát, hogy mások lapátolhassák ki a százmilliárdokat a külföldi számláikra. :)"


Rohadt nagy nyomorban élhettek ha internetre azért futja ahol hisztizhettek egy sort! :)

2014. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%

"Rohadt nagy nyomorban élhettek ha internetre azért futja ahol hisztizhettek egy sort! :)"


Internetet még Afrika és India nagy részén is használnak, ennek ellenére nem mondanám, hogy akkora jólétben élnek ott az emberek...

Ha szerinted az internet akkora luxus 2014-ben, Európa közepén, akkor a te fejedben valami nagyon nincs a helyén és bizonyára eléggé kattog.

2014. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%

Ja és mosógépem is van és mobilom is.

Ezekbe nem kötsz bele esetleg?

2014. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
35%

"Internetet még Afrika és India nagy részén is használnak, ennek ellenére nem mondanám, hogy akkora jólétben élnek ott az emberek...

Ha szerinted az internet akkora luxus 2014-ben, Európa közepén, akkor a te fejedben valami nagyon nincs a helyén és bizonyára eléggé kattog."


De nem is létfontosságú, igaz nyomor van. :)

Tudod azért vannak akiknek mindenük itt van, ide köti és az nem fér bele két bőröndbe mint egyes csozéknak akik háborognak telepofával, minthogy lelépnének csendben ha másra vágynak nyugatabbra.


Tudod én megértem az olyanokat akik azért mennek mert ott könnyebben megélnek, összeszedik magukat, de nem is jár a pofájuk, mint neked.


Ez kattog neked, és a lapító 0-ázgató haverjaidnak? :)

2014. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!