Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz veled Magyarország?

Mi lesz veled Magyarország?

Figyelt kérdés
ahol én lakok ott már az iskola háromnegyede roma származású mi les mondjuk 10-20 év múlva
2014. jan. 30. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
hat én nemtudom milesz it de ez így már nemmehet továb jobikot a parlamentben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444négy!!!!444
2014. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
1-es: ironizálj csak, majd szanaszét ver egy cigány és egyből jobbikozni fogsz te is.
2014. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

"1-es: ironizálj csak, majd szanaszét ver egy cigány és egyből jobbikozni fogsz te is."


Most eléggé mellényúltál.

Soha nem fogok olyanoknak nyalni, akik szégyent hoznak a szélsőjobbra.

2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetemeken meg egy darabot se látsz. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség.
2014. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Bolond lenne egyetemre járni, mikor lopásból jobban meg lehet élni, mint munkából.
2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mert őket támogatják. Ha én semmit nem kapnék, azért mert lopok+jön a segély, akkor dolgoznék? Majd hülye leszek. De engem lopási kísérlet miatt is 20-30 évre bebörtönöznének, mert én nem vagyok cigány. 10-20 év múlva, mi leszünk a kisebbség. ( Egy hír: a cigányok átlag életkora 40-50 év, viszont 12-16 éves kortól kezdve kb. 2-3 évenként szülnek. )
2014. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, semmi extra nem lesz. Több cigány, akikből néhányan szükségszerűen felemelkednek társadalmilag a jelenleg számukra nehezen elérhető helyekre, így a cigányok nem lesznek egységesek.
2014. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy rabszolgatartó nemzet leszünk. Lesz a 10% aki dúskál mindenben és lesz a szolga 90% aki örül hogy lesz mit ennie és hogy télen nem fagy meg, a gyógyszer, a ruha vagy a tisztasági szerek luxus cikk lesz, az hogy saját ház,autó,nyaralás meg történelem.
2014. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ma a 40% így él. Szóval ha azt hiszitek hogy viccelek vagy túlzóan negatív kilátásokat vetítek előre, nos az téved. 4 millió ember ma Magyarországon örül hogy van mint enni mert bizony nem minden nap sikerül elérnie ezt a célt, olyan nélkülözésben él amit el se tud képzelni az átlag. A "poén" az egészben hogy nem is érdekli az embereket, azon rinyálnak hogy nekik milyen rossz....
2014. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és hogy az ő fizetésüket emeljék az ő cégének legyen nagyobb bevétele.... és hogy még többet és többet akar mindenki mert sosem elég..... Vérbeli Amerikai mentalitás, gratulálok emberiség.
2014. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!