Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kárpátalja Magyarország...

Kárpátalja Magyarország része, állítja Zsirinovszkij. Orosz támogatással visszatér Kárpátalja?

Figyelt kérdés
Ukrajnának semmi köze a Doni medencéhez, sem Krímhez, sem Csernovcihoz, sem Kárpátaljához - nyilatkozta ki. - ezek mindegyike a szovjet hatalom ajándékai. Kárpátalja - vagy Magyarország, vagy a kárpátaljai Rusz része. Ukrajnának semmi köze hozzà. Mondta orosz politikus, Vlamigyir Volfovics Zsirinovszkij

#Kárpátalja #revízió. Orosz
2014. jan. 30. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
29%
Olvastam az eredeti cikket nem is említi benne magyarországot.
2014. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
64%
Még ha mondott is ilyet, Zsirinyovszkijt senki sem veszi komolyan, jelentéktelen figura.
2014. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
78%

Több tanácsom is lenne.


Egy ideig ne kérdezz semmit, csak tanulj. Lehetőleg olvass sokat. Ha rám hallgatsz, olvass sok klasszikust.

NE írj semmit. Csak próbálj gondolkodni.

Tanulj meg oroszul.

Aztán próbáld megérteni, amit olvasol.

Nem lesz könnyű.

2014. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
66%
Szóval ha jól értem ha tényleg mondott ilyet a magyarok javára akkor "nem komolyan vehető", de ha fordított esetben fikázza valaki a magyarokat akkor az "elismert ember", libbantagyú felfogás szerint.
2014. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 hama8 ***** válasza:
94%
Ha Putyin mondta volna, akkor lenne esélye!
2014. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%
Így is lenne esélye, ha végre állami szinten lépnénk fel ennek érdekében!
2014. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 progizo ***** válasza:
100%

Én pár éve olvastam ezt a kijelentést (talán a Népszabadságban?), és emlékeim szerint úgy hangzott, hogy:

ha rajtuk múlna, visszaadnák Magyarországnak Kárpátalját, mert nekik úgyis van elég földjük.

2014. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 T-55 2.0 ***** válasza:
81%
A fent említett ultranacionalista bácsi pár éve,valamelyik választási időszakban még azon siránkozott,hogy egyetlen puskalövés nélkül válltak meg keleteurópai "területeik"-töl.😒
2014. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
20%
Aztán már csak az a kérdés, hogy az az egy millió kárpátaljai "ukrán" (ruszin) kire szavazna. A "nagy magyar" Jobbikra biztos nem, százalékosan simán lemenne a Jobbik, vissza a törpe párt kategóriába. Benne vagyok.
2014. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
90%
Zsirinyovszkij az orosz Duma alelnöke. Nem mondható jelentéktelennek, mint ahogy itt egy-két nagyeszű hozzászóló írja.
2014. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!