Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar véletlen,...

Titeket nem zavar véletlen, hogy haldoklik ez az ország, nem tennétek valamit érte?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Reggel 7-re megyek dolgozni, 5-kor kelek. Hazaérek 18-ra jobb esetben. 35%-át levonják a béremnek. Jó esetben alszom 6 órát. Mi a szart tegyek még ezért az országért?
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A fizetésem bő felét az államnak adom, szerintem ez elég.
2014. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

De, sipákolás helyett tanulok és dolgozok, és igyekszem a saját egzisztenciámat megteremteni, illetve a következő generációét.

Ördögöt akarsz még, mit tegyek??

2014. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag épp most éledezik!
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Légyszi fejtsd ki bővebben, hogy miért haldoklik az ország, mire gondolsz?
2014. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

az előbb leírtam, mit tennék, de valami true libsi kitöröltette...

szóval a fityiszre szavazok áprilisban, csakazértis!

2014. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Ledolgozom a 8 órámat, felneveltem 2 gyerek, az egyiket még támogatom az egyetemi évei alatt. Úgy gondolom, megtettem, amit megkövetelt tőlem a haza.
2014. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem zavar, de nem tudok vele mit csinálni.

Ha hozzákezdene valaki a bűnösök felelősségre vonásának, akkor az összes magyar elkezdene nyekeregni, hiába sírtak addig azon, hogy miért ekkora a korrupció és a mutyizás mértéke.

2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem haldoklik az ország. Akik így gondolják szubjektíven látják a dolgot. Nekik valamiért rosszul megy és egyből az országpusztulását látják benne.


Nekem sem megy fényesen, de nem hiszem, hogy az ország haldoklik. Mindenhol válság van a világban, mindenhol rosszabb mint korábban volt.


De attól, ha valaki sok hitelt vett fel és beleesett a csapdába és mindenét elveszítette és külföldre kényszerült menni, attól csak az ő számára omlott össze minden a többinek nem.

2014. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A világ haldoklik és össze kellene fogni az egész világnak csak vannak akik ezt nem engedik mi birkák meg hagyjuk,hogy így legyen sajnos
2014. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!