Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák angyalai, láttátok már?

A romák angyalai, láttátok már?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=Rg29xrJ_Iik&feature=player_em.. Bevallom nagyon jót mulattam ezen kis videón,mert számomra nagyon komikus ahogy elképzelem,hogy pl az avason\Miskolc\ vagy a "nyóckerbe" járőröznek és kizárólag cigányokat tudnak rendreutasítani mert a balhékat ők csinálják kíváncsi vagyok a szabályaikra, a tagok büntetlen előéletűek lehetnek e csak?és végig hangoztatták "Mi is magyarok vagyunk" de magyar ember nem takarja el az arcát,és nem viselhet bakancsot,fekete nadrágot,egyen pólót,sapkát,mert súlyos pénzbírság jár érte!itt is?és a félelemkeltés?egyik magyartól félünk a másiktól nem?vagy ,hogy van ez?
2009. dec. 5. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Én utálom az ilyen tuc-tuc zenét, ami a videó alatt ment.
2009. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon gagyi videó,a családi fotóknak jobb slide showht csinálok,amúgy a videó minőség valahol itt kezdődik http://www.youtube.com/watch?v=snScrY_wChk na ezen már látszik,hogy nem egy gombos progival csinálták,hanem hozzáértéssel.
2009. dec. 5. 21:32
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen, ez még egy nagyon kezdetleges valami, és nem csak a zenében, de az egész kivitelezésben. A mondanivaló egyelőre úgy kb. 20 másodpercnyi, ehhez képest ugyanazokat a jeleneteket ismételgetik sokszor újra, és hát ez a tizenvalahány ember se túl félelmetes. Mindazonáltal a Magyar Gárda és a Jobbik megjelenése elindított a cigányság bizonyos köreiben olyan folyamatokat, amelyeknek logikus folyománya lehet egy ilyen gárdaszerű próbálkozás. Olvastam már a Roma Testvériségről, most meg itt van ez a romák angyalai. Nem tudom, hova jutnak vele, mert egy ilyesmi mozgalomhoz azért komoly infrastruktúra és szervező erő kell, ami ennek az etnikumnak nem erős oldala.
2009. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen érdekes lenne ha valaki nem nyúlná le egyből a kasszát :)viszont kíváncsi leszek a kormány véleményére,őket is olyan elánnal fogják e üldözni, mint az ellentétükkel teszik.
2009. dec. 5. 22:55
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Meglátjuk, de ha ebből a cigánygárdából lesz is valami, az már inkább a következő kormány időszakára fog esni. Nekem az a jóslatom, hogy a FIDESZ-kormány semmiféle gárdát nem fog eltűrni. Mivel most a Magyar Gárda tűnik viszonylag erősnek és szervezettnek, őket fogják megpróbálni elsődlegesen felszámolni, de ha netán a cigánygárda is komolyabban szárba szökkenne, akkor őket is. Egy állam ugyanis nem tűrheti el, hogy az erőszak monopóliumát, jelen esetben a rendőri funkciókat egy tőle független magánerő (gárda) akárcsak részben is átvegye. A jelenlegi kormány nem elég erős és elszánt már semmire, ezért tud packázni vele a Magyar Gárda. A következő kormány sokkal erősebb lesz, és a gárda ellen is erősebben fog fellépni. Ha ez a fellépés netán sikertelen lenne, az az egész kormányzásuk kudarcát, sőt a magyar állam csődjét is jelenthetné.
2009. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Gondolod a FIDESZ valamit is tenni fog valaha ami a cigányoknak nem kedvez akkor tévedésben vagy szerintem még állami támogatást is kapnak a végén mint hagyományőrzők.Eddig sem tettek semmit csak mentegették őket.bármit csináltak.
2009. dec. 5. 23:13
 7/23 anonim ***** válasza:

nem hogy inkább elmennétek dolgozni!

cigányok a munka szabaddá tesz!

Arbeit macht frei!

2009. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha annyira magyarok akkor semmi akadálya :) de akkor nem sok testvér lép be az angyalok közé :)
2009. dec. 5. 23:57
 9/23 anonim ***** válasza:

Ezek nem keltenek félelmet! Ááá nem! Ők csak kisebbségi jogaikat gyakorolják(ami a többségnek valamiért nincs)! :)


Nagyon nem tetszett az a zászló a színek ugyanazok, de az nem magyar zászló!

Ez is egy szoc.lib. baklövés ami (remélem) ki lesz javítva.

2009. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Megnéztem és utána köptem egyet! Nem tudom, hogy ez az alul iskolázott népség egyáltalán hogy jön ahhoz, hogy egy magyar nemzeti lobogót meggyalázzon. Ja és a ruházat miatt tessék őket büntetni! Röhejes!
2009. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!