Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok szavazni?

Kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Nem provokálásból, csak kíváncsiságból, elég ha írtok egy pártot és miért. Kérlek emberek csak moderáltan.


Én erősen fontolgatom hogy a jobbikra, azért mert még nem volt hatalmon és sok mindent mondanak amit más párt nem, úgy vagyok vele hogy egy próbát megér, ha meg nem sikerül üsse kő így jártunk. De lehet nem fogok szavazni se, mert elég kárieszes a helyzet.



2014. jan. 27. 21:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
26%

A kérdést feltette: Kubatov Gábor. :)

(Akinek e név nem mond semmit, az szavazzon csak rájuk.)


Meg aki elhiszi, hogy az államadósság nem emelkedett 2010 óta (pedig csak átkerült államkötvényekbe, jóval magasabb kamatra), meg aki elhiszi, hogy csökkent a munkanélküliség (közben csak statisztikát gyártottak, és most mindenki dolgozónak számít, aki heti 1, azaz egy órát dolgozik, akár közmunkában), meg aki nem tudja, hogy kb. 40 adót emeltek meg és vezettek be, amiből legalább 30 minden embert sújt, és amik jóval nagyobb összeget képviselnek, mint a rezsicsökkentés.

Én bárkire hajlandó vagyok szavazni, aki nem tagja ennek a rablóbandának.

2014. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Utolsó válaszolóval értek egyet.

A jelenlegi kormány balf_szabb,mint valaha.

Soha nem éltünk még ilyen rosszul,mint most.

2014. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
26%

És az Orosz hitelt se felejtsük el, ami már nem annyi, amennyit ígértek.

Cserébe viszont lesz beszabályzott Duna, egyszer már nem jött össze, na akkor majd most. Vajon mekkora kárt fog okozni az országnak?

2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 MolotovPunk ***** válasza:
25%
Erőlködnek,költekeznek a ostobaságokra,aztán semmi teljesítmény.Remélem le váltják őket áprilisban.
2014. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
annyi biztos ha a baloldal lesz, nem számíthatunk semmi jóra, igaz ezekkel se, szóval édes mindegy már
2014. jan. 29. 16:50
 36/42 anonim ***** válasza:
22%
Nem éltünk rosszabbul? Én ezt azért nem mondanám...!
2014. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 MolotovPunk ***** válasza:
48%
Én jelenleg most utóbbi 2 évben élek rosszabbul.Főleg,hogy kb 6-7ezer forinttal kevesebbet keresek az élelmiszer árak azóta meg jelentősen emelkedtek.
2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
18%

Az,hogy az élelmiszer árak emelkedtek/emelkednek nem mindig a kormány tehet!


Egyik kormány sem lesz olyan,hogy mindenkinek jó legyen.

2014. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
35%
ÖSSZEFOGÁS
2014. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
33%

Kevesen jöttek rá, hogy idén 3 választáson, legalább 6 szavazatot lehet leadni. Én ezeket is számításba veszem, nem mindegy hol és ki képvisel.


Eu parlamenti választás: eddig a Jobbikon gondolkodtam, mint egyetlen nyíltan eu-ellenes párt, de amióta tudom hogy csak az orosz zsuga áll a nagy lózungok mögött, nem vagyok benne biztos. Ha nem lesz komolyan vehető euroszkeptikus jelölt, egy méretes péniszt fogok a szavazólapra kanyarítani, vagy összefirkálom a lapot. Esetleg mégis a Fidesz, elég felkészült, szimpatikus emberek ülnek az eu-frakciójukban, Szájer, Hankiss Ágnes stb., őket valamiért bírom.


Parlament: itt eleve 2 szavazat van. Listán valószínűleg a Fideszre, remélem megint 2/3-ad lesz, aztán ajvékolhat a sok nyomorult. Egyéniben csak olyanra lennék hajlandó szavazni, aki képes legyőzni a jelenlegi kommunista polgármester-képviselő-helyikirályt, sajnos a városomban nagyon béna a Fidesz, és még 12 év pusztítás után se lesz képes elmozdítani ezt az embert. Azt fogom választani, akit emberileg a legtöbbre tartok, legyen lmp-s, jobbikos, esélyes vagy esélytelen.


Önkormányzat: megyei jogú városban ha jól tudom ezen 3 szavazat van, egy képviselő, egy lista és egy polgármester. Itt is hasonló szempontokat követnék mint a parlamentin, itt gyakorlatilag is lehet tudni hogy ki miért indul, milyen ember, szóval lehet hogy nem a pártlogó fog dönteni, bár nagy a kísértés, most lenne nagy esély elzavarni az Mszpt.


Próbáltam kevésbé indulatosan fogalmazni, célom nem a provokáció volt, egy érdekes nézőpontot akartam megosztani a kérdezővel.

2014. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!