Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok szavazni?

Kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Nem provokálásból, csak kíváncsiságból, elég ha írtok egy pártot és miért. Kérlek emberek csak moderáltan.


Én erősen fontolgatom hogy a jobbikra, azért mert még nem volt hatalmon és sok mindent mondanak amit más párt nem, úgy vagyok vele hogy egy próbát megér, ha meg nem sikerül üsse kő így jártunk. De lehet nem fogok szavazni se, mert elég kárieszes a helyzet.



2014. jan. 27. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
A fideszen kívül bárkire, még nem dőlt el kire. Jobbiktól félek, hogy ha nem is áll össze a fidesszel, de elég sok támogatást fog adni nekik szavazáskor.
2014. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Fidesz, vagy Jobbik. A bukott baloldal nem kerülhet újra hatalomra.
2014. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
24%
Csak annyi biztos,hogy a fityeszre és a jobbikra biztos nem.A Schiffer meg egy hülye.Asszem Együtt-PM
2014. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%
Jobbikra.
2014. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
52%
Nem a bukott és megosztó jobboldalra.
2014. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
64%

Jobbik. Hogy miért? Nem vagyok naív, látom a csőcseléket ott is, meg az érdekembereket.

Viszont egyedül ha mondjuk a c*gánykérdést megoldják már rossz nem lehet.

A megoldás alatt a gyermekek veszélyeztető közegből történő kiemelését, és kollégium rendszerű taníttatásár értem. Aztán ha valaki rendes emberré akarna válni, az élhet a lehetőséggel - ez nem faji kérdés, bár tudom sokan azt csinálnak majd belőle, és megy majd a rikácsolás, hogy a Jobbik mekkora náci gyülekezet... :-/

2014. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
0%

Az is. Úgy állítják be a dolgokat, mintha csak a cigányok lehetnének züllöttek. Hát láttam már olyan magyart, aki köröket vert rájuk. Ráadásul általános iskolában. Gondolom nekik el van nézve.

A kollégiumot pedig nem tudom hogyan gondolták. Nincs annyi férőhely. A mi pénzünkből kéne építeni.

2014. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
62%

Magyar is van.

10 millió emberre (számként 500.000, mondjuk a lakosság 5%-a)

cigányokban is 500 ezer...

Ja, bocs ez a 700 ezres cigányságnak 85%-a...

azok a fránya számok...

2014. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

"Ráadásul általános iskolában. Gondolom nekik el van nézve. "


Senki nem nézi el nekik, csak fordítva ti.

2014. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
43%
Fidesz!
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!