Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszi észre senki,...

Miért nem veszi észre senki, hogy tényleg jobban élünk mint MSZP idején?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
28%

látom, a fityesz itt is sok ember agyát szétmosta.


sokkal, de sokkal rosszabbul élünk, mint 4 éve.


1 - rengeteg adó jött be, mert az államnak sincs pénze (fideszes oligarchák ellopták)és szívni kell a nép vérét a bevételért.... megjegyzem az adók sem hozzák a várt bevételt mert az embereknek nincs már pénzük


2 - az átlag ember fizuja nemhogy nem nőtt, hanem csökkent. adójóváírás kivezetés stb... kedvezmények elvétele


3 - az árak nőttek.


4 - rezsicsökkentés csak 1 hablyat amit a hithű orbánimádók zabálnak csak be


5 - a munkanélküliség soha nem látott méreteket öltött. cégek, gyárak, vállalkozók mennek tönkre, löknek százával embereket az utcára. munkát találni hónapokig nem lehet. sok kamu álláshirdetés van.


6 - az átlag magyar 80-120 nettó közt keres, egyre hosszabb munkaidővel, soxor hétvégén is.


eszetlen fidesz imádók !


miért halt meg a gazdaság? a munkanélküliség miatt! a meló nélküli nem fizet be SZJA-t, nem vesz új kocsit, lakást, plazma tv-t, ruhát....


nincs elég pénzmozgás, a fogyasztás majdnem a nullával egyenlő... mert 100 nettóból megélni is alig lehet nemhogy növelni a fogyasztást.


áprilisban ÖRÖKRE le kell váltani vikikét

2014. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
0%
Vissza tértem és olvastam. És fogom a fejem, és beleszédülök az egészbe. Tényleg ennyire sötétség uralkodik a fejekben? Milyen visszafizetés? Milyen tíz szeres rezsi? Ki hiszi azt, hogy ha az infláció alacsony az tökéletesen jó? Senki nem vette még észre, hogyha az inflációt alacsonyan tartják akkor megy vele a kamat is? Aztán úgy néz majd ki a dol.... fenébe is. Hagyom az egészet. Én nem közgazdász vagyok, mint ahogy írtam is, munka adó voltam. Most nem. Én jobban élek mint pár éve, de csak azért, mert a 12 alkalmazottól való megválás és kft felszámolása után, egyszerűen száműztem a stresszt az életemből. Anyagilag persze nem jobb, de annyi méreg ideg és bizonytalanság nélkül, gyönyörű az életem. Most pedig élek a megtakarításaimból, és jogásznak tanulok, mert ennyi sötétségnél, ott lehet igazán lenyúlni az embereket! Ennyi drágáim, csók!
2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
0%
54-es te melyik bolygón élsz?
2014. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
89%

Észre vesszük mindannyian.

A dolgozók is, a kismamák is és a nagycsaládosok, sőt mindenki aki áramot, gázt és fűtést fizet, de a nyugdíjasok ellátásának növekedése sem marad el.

Ezekben az előnyökben a baloldali emberek ugyanúgy részesülnek. Viszont aki nem ért egyet a rezsi csökkentéssel, az az így megmaradó összeget fizesse be egy jótékonysági számlára, ha nem akarja elfogadni vagy tudja elkölteni.


Most van egy szűk réteg akiknek az az érdeke, hogy mást hitessenek el az emberekkel. Ron Werber tanácsait megfogadják és még a csillagot is letagadják az égről.

hazudnak és rágalmaznak. Mindennek az ellenkezőjét állítják, ami most történik.


Itt már Ron Werber fizetett megtévesztő gyűlölet hadjárata sem segít!

[link]


[link]

2014. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
5%
neked havi hány ezer maradt a zsebedben a rezsi csökkentés eredményeként?
2014. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
92%
Éves szinten 80-90 körül.
2014. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
14%
akkor kőgazdag lehetsz, és a horribilis rezsid csökkent. az magyarok 90%-anak jó ha 1-200 ft-al ha csökkent havonta.
2014. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
26%
Kb. 30 ezerrel kevesebbből kell gazdálkodnom, amióta a Fidesz van. Valóban jobban élek.
2014. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
92%

"akkor kőgazdag lehetsz, és a horribilis rezsid csökkent. az magyarok 90%-anak jó ha 1-200 ft-al ha csökkent havonta."


Most elszóltad magad. Olyan számot mondtál, aminek több mint tízszeresét kapja a szolgáltatók összeadott 20%-kaiból még az is, aki nagyon keveset fogyaszt.


Ezt mindenki gondolja át mennyit is takarít meg valójában az összes energia számlán és vonja le a következtetést ami ebből is látszik, mennyire nagyot mondanak a bal oldalon. :)



"Kb. 30 ezerrel kevesebből kell gazdálkodnom, amióta a Fidesz van. Valóban jobban élek."


Ezért rikoltozik a bal oldal mert nem jönnek már a korábbi tőlünk lenyúlt pénzek!


Ha ahhoz a kivételezett körhöz tartozol, akinek a tisztességtelen pénzekből csurrant, akkor nagyon alacsonyan lehttél a létrájukon, hogy csak ennyi volt és nem bővebben jutott, mint annyi más baloldalinak.

Voltak jónéhányan akiknek wiszkis vagy nokiás doboznyi papírpénzt vittek időnként balkézről. Másoknak csak kevesebb. Voltak hatalmas százmilliós végkielégítések, ami után még ugyanott dolgozhatott aki felvette.


Most ezért akarnak megint kormányra kerülni, hogy megemelhessék a kiadásainkat és csökkentsék a bevételeket. Abból megint jutna a párt tisztségviselőinek a mi terhünkre, mint Gyurcsány és Bajnai idején. Mi meg csak szívhatnánk a fogunkat megint.


Vagy csak mesélsz, hogy kevesebb, mert mondani mindent lehet sőt baloldalon még szokás is (Gyurcsány módra és Bajnai módra, mint aki nem ért a libákhoz és szét tárja a két kezét) Ezek felelős vezetők? ...vagy inkább ügyeletes bohócok? :))


Persze rágalmazni tudjátok a kormányt, úgy mint ő tanította a képen:

[link]

2014. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

"" magyarok 90%-anak jó ha 1-200 ft-al ha csökkent havonta.""



Még ha szerinted 1-200 forintal is csökkent havonta (ami nem igaz nekem csak a gázszámlám a 20%-os reszicsökkentés után 6200 forintal csökkent havonta)

A szerited 1-200 forintos csökkenés is sokkal jobb mint a háromszoros gáz vagy a 2 szeresre megemelt villanyszámla STB... amit az mszp az emberek nyakába zúdított a kormányzásuk idején.

2007-től csökkent a földgáz világpiaci ára az mszp ennek ellenére mégis drasztikusan emelt.

2014. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!