Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszi észre senki,...

Miért nem veszi észre senki, hogy tényleg jobban élünk mint MSZP idején?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
64%

Ha a többség tényleg rosszabbul él, és szeretne változtni a sorsán, akkor elmegy szavazni és leváltja a kormányt. Ha ez. nem történik meg áprilisban, az számomra két dolgot jelent.

1. A többségnek megfelel a jelenlegi rendszer

2. Akik rosszabbul élnek azok még arra is lusták, hogy elmenjenek szavazni


Most jön a szokásos érvelés, hogy a baloldal sem jobb.


A Gyurcsányék sem jobbak érvelés azért nem áll meg, mert az itt panaszkodók azt írják, hogy korábban jobban éltek, akkor azelőző kormány nekik jobban teljesített.

Azért érdemes megfontolni a baloldalt, lehet hogy meglesz a garantált 50 ezer meg egy kis segély megint.

2014. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
65%

Hát azért, mert se én se a környezetemből senki sem, nem él jobban. Szépen lecsúszó középosztály vagyunk mi, akik nem hajlandók lopni-csalni. Így nekünk már nincs helyünk itt...


2009-ben éve 12 alkalmazott, ma egyedül. Számít?

2014. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
35%

"És mégis honnan veszed hogy nőtt a munkanélküliség?"


Mert a munkaerő piacon én munkahelyeket biztosítottam négy évvel ezelőttig. A megszűnt munkahely után -miután nem tudtam fizetni a járulékokat, és a többi töménytelen mennyiségű adót, plusz a heti ellenőrzéseket, ahol ha kő kövön nem marad, akkor is találnak valamit, ami minimum 50ezres bünti-, 10 emberből 8 továbbra is munka nélkül, 2 közmunkában...



"Minden statisztika szerint csökkent, azért nőtt, mer te aszontad?"


Persze, lett nagyon jó közmunka, meg ne felejtsd el, hogy hozzá számolták a külföldön munkavállalókat is!



"igen van egy két plusz adó mind pár száz forintba fáj az egyszerű embernek és rengeteg plusz pénzt kell fizetnie a multiknak, kb annyi plusz adót fizetsz ami vissza is jon a rezsicsokkentessel.."


Te sem voltál munka adó soha, és a bérpapírodat sem tanulmányoztad, igaz? :D A rezsicsökkentésed pedig egy bevásárlás alatt elvesztetted, mert annyival emelkedtek az élelmiszer árak. Hogy ez nem igaz? Menj le a boltba, és csak nézd meg a tejföl árát...



"Max azért érzed szegényebbek magad, mert most nem abból eloskodsz amilyen pénz nincs is.. És pl én akinek jelentős jövedelme után jelentős adom is van, belőlem éltél..."


Ennyi ésszel tényleg jelentős jövedelmed van? Anyám.... ilyen világban élünk. A minap láttam egy iq térképet. Szerintem elrontották, mert itthon valahol kezd a béka feneke alá kerülni ez a dolog...

2014. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim válasza:
31%

A FIDESZ kifizette az összes államadósságot, kevesebb mint 4 év alatt. Ezt nem veszi észre senki.

Nem élünk sem jobban sem rosszabbul mint ezelőtt, én még mindig azt mondom, h megérdemlik a következő 4 évet is, pont amiatt mert most indulna meg igazán a fejlődés.

sok mocskot kell eltakarítani, és ők meg is teszik. 4 év alatt nem lehet semmit megoldani. az kevés.


Egyetlen egy dolog szól a Jobbik politikája mellett, h elűzik azokat akik nem ide valók, akiktől rettegünk.

ha ezt a mostani kormány is megtenné, jóval többen állnának mellettük.


én ettől függetlenül bízom benne h még ők nyernek. és ha ezalatt a 4 év alatt sem lesz változás akkor elgondolkozom h mégis kit.

2014. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
76%

milyen összes államadósságot? o.O

inkább nem, hogy csökkent a sok szar ellenére, hanem nőtt majdhogynem 23 ezer milliárd FT-ra....

Szerintem más is szól a Jobbik mellett, de ezt bárki eldöntheti, ha körül néz a neten ( program, YT ).

2014. jan. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

22:15

Az államadósság nincs kifizetve. Ha az IMF kölcsönre gondolsz, azt nem a Fidesz fizette visszs, hanem pl. én és az a pártízezer ember akinek a nyugdíjpénztári megtakarítását eltapsolták.


Kérdező! Neked milyen egyetemet sikerült 2 év alatt elvégezned? Bíro amikor olyan emberek szidják az egyetemistákat, akik felsőfokú intézmény utcájában sem jártak még.

2014. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
26%
Andizsuzsi agyhalottakat hiába oktatsz
2014. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom a kerdesed enyhen cinikus! Ugye?
2014. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
80%

35-nek csak annyit,hogy mibol is fizette ki az allam adossagot?

A mi penzunkbol!

Lasd magannyugdij penztarak lenyulasa!

Es ha nincs adossag akkor meg miert nalunk a legmagasabb europaban az afa???

Vilagosodj fel!

Remelem segitettem...

2014. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
64%

"" Gyurcsány idejében itt voltak az említett orvosok, OV alatt mentek el. Vagy az is Gyurcsány hibája?""


Igen! Nagy részben Gyurcsány és az akkori politikai elit hibája, hogy idáig süllyedt az ország.

2014. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!