Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszi észre senki,...

Miért nem veszi észre senki, hogy tényleg jobban élünk mint MSZP idején?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
82%

"És mégis honnan veszed hogy nőtt a munkanélküliség?"


Látom haverkám, a kis szömemmel.

2014. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
81%
kérdező, én anyagilag jobban élek az egysávos adó miatt - méghozzá jelentősen -, és mégsem érzem jobban magam, kilátástalan a gyerekeim jövője ... oda a jogbiztonság is, ha szirreszarra hozhatnak egy bizonyos körnek előnyös jogszabályokat ... na, pl ezért nem élek jobban
2014. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
69%
Olyan jó helyzetben van az ország, mint a kérdező helyesírása.
2014. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
77%
Mert rosszabbul élünk.
2014. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
76%
Azért menekültek annyian külföldre dolgozni inkább, mert baromira jobban élünk. Van szemem, látom, hogy sokkal többen mennek most el, mint az MSZP idején. Rengeteg orvos, diák, méltatlanul rosszul kereső.
2014. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
92%
Én nekem jobb kedvem van a fidesz kormány óta. De lehet csak azért mert megittam a szabadon főzhető pálinkám jelentős részét. Ha elfogy újra rossz kedvem lesz ennyi.
2014. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
Na ezért a kivandorlo diákokat meg ne sajnáljam, végig eloskodik és drogozzak az egyetemet 2 év helyett 8alatt végzik el átlagban és utána sírnak hogy nem keresnek fél milliót nettoba.. Jó is hogy helyre tette őket a Fidesz..
2014. jan. 22. 16:34
 18/65 anonim ***** válasza:
61%

""Azért menekültek annyian külföldre dolgozni""


A rendszerváltás óta járnak külföldre dolgozni évente több ezren. A baloldal propagandája, hogy azt a látszatott keltik mintha csak az elmúlt 3-4 évben mennének külföldre dolgozni a magyarok. Ezt a félretájékoztatást sok tájékozatlan ember el is hiszi és "fúja" a baloldal hazudozásait. A testvérem és én is kint voltunk egy német cégnél 2003-tól 2007-ig. A legtöbben 2007 és 2009 között dolgoztak külföldön ez a tendencia 2009 óta csökkent.

2014. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
28%

""Az élelmiszerárak viszont jelentősen emelkedtek.""


Az élelmiszer árak az egész unióban nőnek és nőni is fognak mindegy ki kormányozza az országot. A növekedés főképen az emberiség természetromboló életvitele miatti éghajlatváltozásnak tudható be.

2014. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg nem propaganda. Megmondtam, hogy a saját szememmel látom. Rengeteg orvosom helyett kellett másikat keresni, mert már elment. Volt tanáraim is vannak már kint. A testvérem pedig konkrétan a Fidesz miatt költözött ki, hiszen nem hogy támogatta két gyerekkel, hanem még rengeteg mindent el is vett. Magasról teszek a Magyar Nemzetre, Hírtv-re, egyéb forrásokra. Csak a szememnek hiszek.
2014. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!