Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják egyesek most...

Miért támadják egyesek most azt az öreget, aki agyoncsapta otthonában a késekkel rátámadó rablót? Ez nem jogos önvédelem?

Figyelt kérdés
Olvastam fórumokon erről, bár a nagy többség az öreg oldalán áll, de olvastam hajmeresztő liberális hozzászólásokat is.
2014. jan. 21. 13:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert félnek, hogy legközelebb ha ők mennek lopni vagy gyilkolni akkor a másik fél védekezhet.
2014. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert az "áldozat" most kivételesen cigány volt.
2014. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez az eset rámutat arra, hogy végre megvédheti magát ha megtámadják a saját otthonában és ez nem tetszik a liberalistáknak.
2014. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 tetro ***** válasza:
74%
Én konkrétan sehol nem olvastam olyat, hogy egy liberális támadta volna az öreget. Nem is hiszem, hogy nagyon lenne ilyen. Majd a bíróság eldönti mi történt. Ha a nő valóban rabolni ment és kés volt nála, akkor borítékolható, hogy ez önvédelem volt. Ez elég egyértelmű szerintem, de az is teljesen normális, hogy vizsgálat indul, hiszen meghalt egy ember. Kár ezen tovább merengeni.
2014. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

megérdemelte a rabló! sőt be kellene vezetni az, ami az usa-ban van, ha a magánterületedre bejön egy behatoló, joga legyen az embernek lepuffantani!

az usa ebben jó! ezt a törvént kell követni, nem a sok liberlis butaságot!

ha a magántulajdon és az élet szent a kapitalizmusban, akkor az ez ellen tevőket le lehessen lőni önvédelemből!

2014. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 tetro ***** válasza:
68%

13.43

ez abban az esetben mondjuk szar lesz, ha a gyereked átmászik a szomszédhoz az átesett labdájáért

2014. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
#7: a szlovákoknál is olyan a törvény, mégsem puffantgatják le egymást és a gyerekeket az emberek. vagy te butábbnak érzed magad a szlovák átlagnál?
2014. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

Megtanítod a gyerekednek hogy nem mászunk át a szomszédba semmiért.

Szerintem ez alap!

2014. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 tetro ***** válasza:
52%

13.50

szeretném én azt látni, amikor a te 10 éves fiad soha sehová nem mászik majd be...

2014. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 tetro ***** válasza:
56%

13.49

amerikában viszont lepuffangatják. konkrétan a lőfegyverrel elkövetett emberölések többségében nem a támadót lövik le...

2014. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!