Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a cigányok nem bűnöznének,...

Ha a cigányok nem bűnöznének, akkor érdekelne a segélyrendszerük?

Figyelt kérdés
Én tennék rá magasról, nem izgatnám, tudom, hogy tőlünk megy el a pénz, de teszek rá. ha megoldanák, hogy nem kell félni tőlük az utcán, akkor tennék rá magasról. szerintem még sokan mások is.
2009. dec. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ehhez viszont egy erős rendőrségre lenne szükség, nem egy megfélemlített és frusztrált szerencsétlen bagázsra, akik ellen még azért is eljárást indítanak, ha nincsen rajtuk azonosító.
2009. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyílván, ebbe ne menjünk bele, nem a gárdáról akarok vitázni más téma. meg előkerülnek az antijobbikosk és elcseszik a kérdését.
2009. dec. 1. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanis én azért a pénzért 8 órát dolgozok.
2009. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A rendőrségtől ne várj semmit mert léhűtő banda, és csak annak "dolgoznak" aki fizet nekik!


Másképp dolgozik ha egy sima állatpolgárnak az ügyéről van szó meg akkor is másképp ha vmi gazdag vagy befolyásos emberről van szó...


(Időben másképp mennek a dolgok)


Általában csak akkor képesek dolgozni ha vki üti a fejüket hogy csinájanak már vmit vagy ki nem hivatalosan lekötelezi őket és akkor meg már muszáj valamit alakítani pl ajándékba kapnak egy rakás autót vmi gyártól..


Az egyszerű közrendőrt meg meghurcolják ha el mer fogadni egy kis lóvét..


Azért a cigányok között van pár a politikában meg van egy szúk réteg akik eléggé tehetősek, azóta van ez hogy "védelmet" élveznek!!



Nem volt itt rendszerváltás csak lecserélték a címert meg kifestettek!!!!

2009. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szal a rendőrségek baromira csórók és ezáltal megvehetőek, de ez is dierkt így van kialakítva hogy ne tudjanak hatékonyan működni, és meglegyen az áruk!!!
2009. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 baranyi kálmanné ***** válasza:
Indexen olvasátok el hova folyik a segélyek aminap olvastam hogy a őnkormányzatok mennyit sikasstanak.Saját számlájukra meg a családjunak utalják ki.Most tőbb helyen meg fogják vizsgálni a segélyek tényleg a megfelelő helyre utalták.
2009. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ha a többségük nem bűnözne, akkor valószínűleg egész jól ki lehetne jönni velük. A magyaroknak egy kis része folytat bűnöző életmódot, a cigányoknak pedig a nagyobbik része...érdekes nem?
2009. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!