Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek már csak ilyen...

Az ellenzéknek már csak ilyen videokra telik, annyira be vannak pánikolva?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=X6zmX-kUhGs&app=desktop


Fidesznek legalább értelmes ötletei vannak, meg elképzelései és nem csak abból áll a politikája, hogy teleteszi a YouTube-ot fizetett lejarato videókkal...



2014. jan. 13. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Jaj már megint bagoly mondja verébnek.


Amúgy meg képzeld el, ahogy leül masterházi és megcsinálja ezt a videót...na ugye hogy nem áll össze a kép.


Ezt egy orbán utáló POLGÁR csinálta. Nem pedig az "ellenzék"


Újabb bizonyíték, hogy a fidesz hívők teljesen agresszív agyilag nulla emberi képződmények. És még ti ugatjátok le a jobbikot... :D röhögnöm kell.

2014. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
50%

23.18

csak úgy kérdezem, hogy a POLGÁR az magyar-e? mert ha Orbánt utálja, akkor nem lehet igazán az. akkor meg biztosan libsi zsici balliberális.

2014. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Újabb bizonyíték :)
2014. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

"Fidesznek legalább értelmes ötletei vannak"


Na halljuk! Én többé-kevésbé követtem az elmúlt 4 év politikai eseményeit, de sajnos ilyennel nem nagyon találkoztam.

2014. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Muahaha, mocskos, szánalmas ellenzék! Bezzeg a Fidesz, na az nem semmi! Én Orbán urat úgy imádom, ő a mi megváltónk és dicső hősünk, fúúú ennél nem is kell jobb, kedves kérdező, mindjárt rárántok, egyszerűen annyira nem bírok betelni vele!!!
2014. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!