Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kihúzza a baloldal...

Szerintetek kihúzza a baloldal a választásokig vagy totális közérdektelenségbe/közröhejbe fog fulladni a tevékenységük?

Figyelt kérdés

Amiket csak az éven intéztek már az is sok, arról nem is beszélve, h egy-két bohócot leszámítva, aki szándékosan trollkodik(pl h be vagyunk tojva a baloldaltól) már nem is látok balos kommentelőt.

Kibírják májusig vagy vagy észreveszik magukat és bedobják a törölközőt??

Így folytatják a bűvös 5%-on fognak izgulni:D



2014. jan. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
majd mindjárt jön a 64%-os, és megmagyarázza, hogy be vagy ijedve kérdező. :D
2014. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként engem komolyan érdekelne, hogy mi történt velük? 2010 előtt vérprofin hülyítették a népet, most meg teljesen LOL, amit csinálnak. Nem értem, hogy mi változott.
2014. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egy troll szerintem:)
2014. jan. 13. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Pfej de ostoba 12 éves fidesznyik.Menj aludni,itt a nagyok beszélgetnek.
2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a Fidesz gondoskodik róla, hogy a "baloldal" életben maradjon.
2014. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Most dobták be a munkavégzéstől független alpajövedelem ötletét. Az országban állítólag 4 millióan nyomorognak. Amennyiben veszik az üzenetet könnyen nyerhetnek. Nekem minden politikustól hányingerem van, így nem regisztálok, nem szavazok. Amennyiben sokan gondolkodnak hozzám hasonlóan ez tovább növelheti az esélyüket.
2014. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az már lejárt lemez, viccnek jó volt!

Mindenki tudja, h kamuznak, úgy se vezetnék be. főleg, h csődbe vinné az országot!

2014. jan. 13. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Közröhej?Mint az alkotmány asztala meg a nenyi?Meg a fülkeforradalom?Csak a totál síkhülyék szavaznának a fideszre.A jobbik szóra sem érdemes.
2014. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Közröhej?Mint az alkotmány asztala meg a nenyi?Meg a fülkeforradalom?Csak a totál síkhülyék szavaznának a fideszre.A jobbik szóra sem érdemes."


Így van! Igaz értelmes csak arra szavaz aki fizetést ígér azért "csak mert van". :D

2014. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ostorozzátok az alapjövedelelmes ötletet. Egyes arab országokban már bevezették. Svájcban is felvetődött az ötlet.


Hazahozzák az offshore számlákról a 20 év alatt ellopott ezer milliárdokat, visszafizetjük az államadósságot és még alapjövedelemre is jutni fog.

Az egészben az a megdöbbentő, hogy egyes becslések szerint tényleg fedezné.

2014. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!