Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy mi is máshol...

Lehet hogy mi is máshol tartanánk, ha ilyen politikusok vezetnék Magyarországot?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 13. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Ha érdemi demokráciáról lenne szó. Viszont hozzáteszem hogy egy magyarországi biztonságérzet az nem német biztonságérzet. Itt az öregeket is megkéselik 5 ezer forintért hát még a kancellárt.
2014. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt most nem a ház biztonságán van a hangsúly. Ha megnézed orbánnak hány háza van és miből a mi pénzünkből meg ilyen házai vannak plusz a vidéki vityilóihoz többsávos tükörsima felületű utak vezetnek amit szintén a mi pénzünkből fizetett. Európa és a világ egyik vezető politikusa meg egy ilyen kis kulipintyóban él. Elég érdekes.
2014. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az lehet de a magyarok teljesen biztos vagyok benne hogy megpróbálnák meglincselni akárki lakna a miniszterek közül őrizetlen házban. Így is tüntetnek Orbán házánál ha nem lenne védelem teljesen biztos hogy felkoncolnák. Szóval azt értem hogy jó hogy egy falusi házban lakik de védelem nélkül magyarországon ez életveszélyes.
2014. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Biztos, hogy máshol tartanánk.

De az is igaz, hogy nem a ház miatt..... :)

2014. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől nagyobb ház nem is kell, szép rendben van tartva, visszafogott, hangulatos és egy remek etalon lenne. Bár én úgy vettem észre németországban ez egy átlagos háznak mondható, mert pl egy magyar számára lehet ez már inkább luxus, de ott ilyesmi az átlag, mint nálunk a két ablakos 3 szobá, amit mindenhol látni. Követendő példa, a férje szintén....
2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A német faj mindig is magasabb rendű volt.
2014. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!