Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megújult a baloldal? Megint...

Megújult a baloldal? Megint ott van Gyurcsány, meg a már többször levitézlett politikusok. Köszi én inkább a kisebbik rosszra a Fideszre szavazok!

Figyelt kérdés
Nem értem, 2010-es nagy bukás után miért nem az ifjúsági tagozatból hoztak fel új, tehetséges arcokat, akiknek a múltjába se lehet nagyon belekötni? Ehelyett megint a régi banda áll össze, akik már "bizonyítottak". Ezek direkt nem akarnak kormányt váltani?
2014. jan. 10. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
a prekoncepciód kész
2014. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Téged miért nem tiltottak ki még? Ma már 30 kérdést fogsz kiírni?
2014. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak a kis rossz meg a nagy rossz van. Vannak más pártok is. Ha te ilyen hülye vagy, minek reklámozod magad?
2014. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Aki egy 10-15%-os támogatottságú párt ELLEN szavaz... Hadd gratuláljak. Én pedig azért szavazok a Fideszre, nehogy a Munkáspárt 2006 kerüljön hatalomra!

(csak vicceltem, inkább szavaznék még a Munkáspártra is, mint ezekre)

2014. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Egészségedre. Állampolgári jogod arra szavazni, akire akarsz. Amúgy hol vannak a Fidesz feltörekvő fiatal politikusai?
2014. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Shai-Hulud ***** válasza:
26%
Kedves válaszolók, mai propagandakérdésünket olvashattátok. :)
2014. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Gy. Ferike az ifiúsági tagozatból való hisz egy tizenkét éves gyerek szintjén van szellemileg.
2014. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha valaki azthiszi hogy érdemes kis pártokra szavazni az igen nagyot téved!

Csak a nagyoknak van esélye választást nyerni, vagy az ellenzéki összefogásra, vagy a fideszre érdemes szavazni.

Én az ellenzéki összefogásra fogok szavazni ez biztos.

2014. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Az az álbaloldal nem újult meg. Jelenleg Magyarországon egy komolyabban vehető, országos balodali párt van: az Európai Baloldal - Munkáspárt 2006.


A thürmerék fasizálódnak, az mszp-dk-e2014-lmp mind neoliberális, a szocdemek hiteltelenek és kevesen vannak. A 4K megrekedt a drogozásnál, és ők sincsenek 20nál többen.

2014. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha az MSZP egyedül képes lenne nyerni, akkor senkivel sem fogtak volna össze, ugyanez igaz Bajnaiékra is. Összefogtak, ami még okés is lenne, na de ott van Gyurcsány, aki legalább annyit el is vihet, amennyit hoz, mert egy kimondottan népszerűtlen politikus, és a Fidesz pont Gyurcsány miatt, tudja majd a saját táborát mozgósítani, szóval az MSZP-nek ez maga az öngyilkosság, hogy Gyurcsányt bevették/beveszik az együttműködésbe! Na de ha nem veszik be, akkor meg elindul külön, és akkor megoszlanak a szavazatok, és lehet pont ez miatt nem nyer az ellenzék. Mondjuk szavaznak a DK-ra 4%-an, és mi van akkor ha pont ezen a 4%-on múlik? Szóval ez nagyon nehéz ügy, szinte nincs olyan forgatókönyv, amin ne veszíthetne az ellenzék, de valamit kell csinálniuk ugye. Nekem a nagyobb dolog, ami kiütötte a biztosítékot, hogy az LMP egyik fele elhúzott balra, pedig hogy hangoztatták, hogy se Fidesz, se MSZP, és most ott lesznek Bajnaival, és Gyurcsánnyal, nekem ez gyomorforgató, és megutáltam őket!!!


Szóval Kedves Kérdező, egyetértek veled, hogy ugyanazok állnak megint össze, és ez nagyon szomorú, de a helyzet picit bonyolultabb. :D

2014. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!