Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amit a baloldal csinál az már...

Amit a baloldal csinál az már egyenesen nevetséges?

Figyelt kérdés
A fél ország a baloldali "összefogáson" röhög ez már rendesen komikus.
2014. jan. 10. 01:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Én inkább azt mondanám nevetségesnek és szánalmasnak, hogy ma kb. ez a 20. tökugyanolyan kérdés, amit kiírsz :)


Ha mindenki rajtuk röhög, akkor miért van ennyire tele a nacid? Hasmenéses csecsemők nem fosnak ennyit, mint te ma.

2014. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is szimplán nevetséges, tegnap ki is dobtam az oroszos videót az oldalra:)

Már több mint 20 ezren röhögtek rajta, legalábbis ami engem illet, én nagyon:)

2014. jan. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert nagyon viccesek, hogy nem tudják eldönteni ki legyen a közös miniszterelnök-jelölt. (Hatalommániásak!)
2014. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ez a nevetséges :))


http://www.youtube.com/watch?v=YxPPzR2SJwQ

2014. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Galamb András ***** válasza:
Megint nevetségesek az áfa csökkentéssel ezzel már egyszer próbálkoztak és akkor se sikerült nekik. Meg amúgy is az üzletekben maradna.
2014. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Miért lenne nevetséges? Nem nevetségesebbek, mint amit a Fidesz és a Jobbik csinál! Ideje, hogy az ellenzék összefogjon.
2014. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

4-es


Kérlek szépen, hogy mszp propaganda anyagot ne linkkel ide, mert senki sem kíváncsi rájuk!

2014. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Ebben nincs semmilyen propaganda anyag, ez a viktorotok szájából hangzik el. Itt arról győzködi Gyurcsányt hogy nem híve az egykulcsos adónak, ahogy kormányra került szinte azonnal bevezette az egykulcsos adót. Hát kb ennyit ér viktorotok szava. Ez egy bohóc.
2014. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"" Hát kb ennyit ér viktorotok szava. Ez egy bohóc""


Az mszp-ről ne is beszéljünk!


NEM LESZ GÁZÁR EMELÉS!!!


A gáz ára a háromszorosára emelkedet!!!


Ennyit az mszp bohócokból!

2014. jan. 10. 10:54
 10/15 A kérdező kommentje:

""Ha mindenki rajtuk röhög, akkor miért van ennyire tele a nacid? Hasmenéses csecsemők nem fosnak ennyit, mint te ma.""


Nincs tele a nacin - tele annak van aki egy egyszerű kérdésre is ilyen ostobán tud válaszolni mint te!!!


A fél ország rajtuk röhög! Hónapok óta - "nem lépunk szövetségre gyurcsányal"


Mostmeg? NEVETSÉGESEK! sőt abszorult SZAVAHIHETETLENEK!!!

2014. jan. 10. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!