Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsányék alatt sokkal...

Ha Gyurcsányék alatt sokkal jobb éltem mint most akkor logikus lenne Gyurcsányra szavazni most?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 16:44
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés adott.
2014. jan. 9. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos hogy nem logikus. Az hogy "jobban éltem" elég szubjektív kifejezés... az egyének észlelése ilyen dolgokban folyamatosan sztochasztikusan változik, illetve ugye időben visszafele is változtatják (megszépülnek az emlékek .... stb.)

Aztán ha tényleg változás ált be a helyzetedben, pénzügyi, karrier stb. annak nagyon bonyolult összefüggései vannak, amik jóval túlterjedhetnek 4 éves politikai cikluson, illetve ez is teli van sztochasztikus elemekkel. Ráadásul olyanokról ne is beszéljek, hogy elhagyott a feleségem, megbetegedtem stb. ezeknek sem sok köze van a kormányzó erőhöz.

2014. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem logikus.

Önző vagy.

Arra kell szavazni, aki minél több embert tud milliomossá tenni.

2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is rá fogok. Magasról teszek rá, hogy ez nem tetszik a tizenéves Jobbikosoknak vagy másoknak.
2014. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Az ellenzéki összefogásra szavazz! abban bennelesz Gyurcsány is.
2014. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Én nem érzek sok különbséget ebben a 4 évben is hasonlóan éltem mint az előző 4 ben. Ugyan ott dolgozom 8 éve se jobb se rosszabb. Én a fideszre szavazok mert családi hagyomány hogy kommunistákra nem szavazunk ennyi.
2014. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert megyó alatt jobban éltünk, mint gyurcsány alatt, az 1. orbán-kormány alatt jobban éltünk, mint megyó alatt, stb. Lényeg a lényeg, mindegyik csak rontott az ország helyzetén, nem szabad rájuk szavazni.
2014. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hitelből éltél. Most fizeted vissza.
2014. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel éltél jobban?

havi 5 ezer forinttal? Eddig látsz el?

Volt már kezedben eg Jobbik program?

Tudsz olvasni? Értelmes vagy? Tájékozódsz?

Akkor Hajrá Jobbik!

2014. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!