Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamilyen JÓ HÍRRŐL be...

Valamilyen JÓ HÍRRŐL be tudtok számolni? Érzékelhetően jobb lett az élet amióta a Fidesz van hatalmon?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, hogy szebb lett a kerület, mindenkinek van biztos állása, tervezhető a jövő, nincs kilátástalanság érzés, bármi amitől jobb az életed.
2014. jan. 7. 13:06
 1/10 tetro ***** válasza:
96%
Szerintem nekem egy kicsit jobban sikerült a mai rakott krumplim a szokásosnál.
2014. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Saját életemre vonatkozóan ezt tudom mondani: Nagyjából feleannyi pénzből kell megélnem mint előttük, viszont az élet úm. ételek, rezsi (igen az is..) több lett mint volt. szóval képzavarral élve bizton állíthatom, hogy "rosszabbul élünk mint négy éve"
2014. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Jó hírről?

Igen, Orbán Viktor jobban él, mint 4 éve...

Ez azért jó hír, nem? :D

2014. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Van, de sajnos nem számomra. Viszont felújították az utakat és a templomot ott, ahol egy bizonyos nőszemély férjhez ment. Egy bizonyos községben kisvasút, stadion, szálloda épül.

Egy bizonyos rendőrtiszt havi 9 millióval többet keres az egykulcsos adónak köszönhetően.

2014. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Amit én érzékelek, az nem biztos, hogy a te érzékszerveiddel is ugyanolyannak tűnik. Nekem például az az élet jobb, ahol kevesebb a hazugság, ahol az igazi érték állandó és nem szubjektív, ahol biztos vagyok abban, amit reálisan eltervezek ma, az kivitelezhető holnap. Amit tapasztalok, hogy ezekben a dolgokban kizárólag magamra számíthatok, az állam nem értem, hanem ellenem dolgozik, de az ellenkezőjét hazudja a szemembe.

Egyetlen jó hírről tudok, ami objektív: néhány hónap múlva választások lesznek.

2014. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen olcsón még soha senki nem dolgozott nekem, mint most a közmunkások, és mindez teljesen törvényesen.
2014. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen,sokkal jobb,mert szét lophattam az agyamat,tovább gyarapíthattam a már meglévő milliárdjaimat!

Rabszolgáljatok tovább!

2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nemélünk jobban mint a Bajnai kormányzása idején. Sőt! a sok új adó miatt egyre kevesebb jut szinte mindenre mióta az orbánkormány van hatalmon.

Sajnos kinlódnak gyötrődnek egyhejben toporognak. elvesztegettek négy évet a semmire.

2014. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak két hónap, és nyílik a pitypang!
2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos. Mióta a fidesz van hatalmon,sokkal több a birka. Hihetetlen!
2014. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!