Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar széljobbereknek...

A magyar széljobbereknek tulajdonképpen mi baja van Izraellel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hisztiznek Izrael miatt, de közben a legtöbb pontosan arról álmodozik, hogy Magyarország is csinálja azt a környező országokkal/népekkel, amit Izraelről FELTÉTELEZNEK. Most akkor hogy van ez?
2014. jan. 3. 18:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjál már a kurucinfoval, az egy tematikus oldal! Izraelben országos napilapok írogatnak rólunk! Az atv.hu-tól kezdve az mno.hu -ig egyik se ír rosszakat a zsidókról meg Izraelről!
2014. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%
Az a bajuk,hogy paranoiások,ezenkívűl van kit okolniuk a sikertelen és szánalmas életük miatt.Kb.röviden ennyi.
2014. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A magyarországi zsidógyűlölők hatalmas tévedésben és sötétségben élik az életüket, mivel állításuk szerint minden zsidó egyforma és "gonosz cionista". Érdekes, én is zsidó származású vagyok, mégsem vagyok cionista, soha életemben nem loptam, soha nem bántottam senkit és nem okoztam kárt ennek az országnak!! Az általam ismert zsidó származásúakról szintén elmondhatóak ugyanezek az állítások. Szóval nem értem, hogy miért kell az összes zsidó embert egy kalap alá venni és gyűlölni azoknak, akiknek az életük bármely területén valaha is kárt okozott egy, vagy több izraelita. Ez nem csak alaptalan általánosítás, hanem szándékos gyűlölet keltés! Kérdem én: Ha elmentek egy zsinagóga előtt, féltek attól, hogy megátmad egy ortodox rabbi és megver titeket? Na ugye hogy nem! Ilyen eset nem történt és nem is történik, szóval nem mi vagyunk az okai annak, hogy rossz a közbiztonság, és arról sem mi tehetünk, hogy rossz az életminőség! Az hogy pár milliárdos zsidó származású kárt okoz nektek a politikán és egyéb más "dolgokon" keresztül, az nem azt jelenti, hogy én és a többi zsidó is ezt tenné!!
2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan már 23.

Az átlag zsidóval általában senkinek semmi baja.


Az ilyen Heller Ágnes, Kertész Ákos, Kertész Imre féléket nem szeretjük.

Soros Györgyöt meg azért nem szeretem, mert a liberalista ideológiát pénzeli, tudod így a romák úgy a magyarok...stb

2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

23-as vagyok.


Persze, ezt megértem, ezért is említettem meg a pár milliárdost. Sorost például rengetegen gyűlölik (szinte kizárólag a spekulációi miatt, amik országokat döntenek romba), de vannak még rengetegen akik ilyen szinten spekulálnak, holott nem is zsidók. Ezért mondom, hogy nem okos dolog magát Izraelt szidni emiatt, egy teljes ország nem tehet arról, hogy pár ilyen ember szétlopja a világot.

2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25.


Magam is ismerek zsidó származású embert és nem akarom elgázosítani vagy hasonlók.


Amikor valaki általában a zsidókat szidja, akkor főleg ezekre az általad és általam említett emberekre gondol.


Izrael berendezkedését, személy szerint nem tartom rossznak.

Nacionalista, etnocentricista, etnocentricista, a legtöbb nacionalista ilyennek akarja a saját országát is.És igen van egy kis féltékenység is ilyen téren, mivel Izraelben mindez megvalósítható, sőt államilag támogatják is.

Az izraelieknél nacionalistább emberek talán nem is léteznek.

2014. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

23-as, 25-ös vagyok.


Igen, ebben igazad van. Izrael egyedülálló állam és a legtöbben ezért néznek rá rossz szemmel, mert ők nem tudják megvalósítani a sajét országukban azt az összetartást ami ott megtalálható. Azért örülök, hogy vannak hozzád hasonló emberek, akik gondolkodni is képesek, és nem egyből azt üvöltik, hogy így zsidók meg úgy zsidók. Remélem egyre többen értik majd meg, hogy a gyűlölködés, és az hogy általánosítva minket,rendes zsidókat is szidnak, értelmetlen és nem vezet sehova.

2014. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27.


Leginkább jobboldalinak vallom magam, de nem nem tartozom a bakancsos neonácik meg a hasonszőrűek közé.


Mindig is voltak a zsidók között normálisak,pl:Radnóti vagy akik 1848-ben segítettek a szabadságharcban.

Viszont a mai média, általában azokat mutogatja a TV-ben, akik nem olyanok,teljesen mások, olyanok, mint akiket fentebb említettem és ez néhány emberben haragot vált ki a tevékenységük és azt hiszi minden zsidó olyan.


Sokan összekapcsolják a cigányokat meg a zsidókat, mert azt látják a TV-ben és kombinálni kezdenek.

A magyar társadalom alapjában véve nem utálja a zsidókat, de mivel összekombinálják őket a cigányokkal ezért kezdik el utálni őket is.

Ha nem lennének itt cigányok, akkor nem lenne olyan sok zsidóellenes ember, ebben fogadni mernék.

2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%

Azt azert szogezzuk le, hogy a kerdezo tisztesseges ember.


Azon kivul nem csak a zsidok erdekeben szolalt fel, hanem MAGYARORSZAG erdekeben is. MO-n elnek zsidok, es a MAGYAR allam hasznara dolgoznak, epp ugy, mint a becsuletes nem magyarok. Ezeket a zsidokat bantani - mert az altalanosito zsido-gyulolo szovegek oket bantjak elsosorbaan - az kar okozasa MAGYAROESZAGNAK.

2014. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!