Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja az állítólagos...

Mi a célja az állítólagos zsidó összeesküvésnek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 10:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

9es

ezt a cikket én is olvastam, amiből a gondolataidat merítetted, főleg az írásod végén.

pont ugyanezekről volt benne szó!

érdekes dolgok ezek.

2014. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Saját kútfő. Rengeteg helyről olvasok és abból alkotok véleményt. Szóval ezt amit írtam sehol nem találod meg így ha mégis akkor linkeld be kérlek. Am ezek szerint másnak is az a véleménye mint nekem ami hát hízelgő hogy azt hiszed plágium.
2014. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Jó kérdés, szépen összeröffent alá a troll-hadsereg. :DDD
2014. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem az eszkimók mert a zsidók nagyon hosszú ideje tervezgetik ezt. Elnyomták őket a középkorban csak kereskedők lehettek. Ezért elhatározták hogy tönkreteszik a királyságokat és a nemességtől elveszik földjeiket. Kirobbantották sorra a forradalmakat PL.: francia forradalom a leghíresebb. Nem lehettek nemesek csak később pénzért amit a Rotchild ház harcolt ki magának.

A királyok és nemesek megdöntése nem volt nehéz mivel a nemesek nem voltak túlzottan elmések mivel születés alapján annak születtek tehát nem kellett érte tenniük semmit. Nagyjából mint aki gazdagnak születik. Észre sem vették mi készül ellenük. Az amerikai polgárháborúban is angliától akartak függetlenedni aki nem akarta engedni hogy saját pénzt verjenek.

Thomas Jefferson szólalt fel ellenük és a központi bankjuk ellen amit nem akart engedélyezni. A fed et aztán Woodrow Wilson engedélyezte amit aztán megbánt. Rá két évre kitört az első világválság.

A 19. században óriási bankrendszert hoztak létre ami behálózta európát. Ez is főleg a Rotchild ház diadala. Az oroszországból elüldözött zsidókat befogadták németországban. De egy videóban elmeséli ezt Benjamin Freedman. http://www.youtube.com/watch?v=k_BPPvzUpD4

2014. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
Vagy le lehet írni, hogy szerencsétlen, rossz életű frusztrált antiszemiták, anélkül, hogy kimoderálnának?
2014. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

íme egy újabb példa arra hogy hogyan reagál egy mintapolgár.

A tények lényegtelenek a betanult szöveg a fontos. Cáfolni képtelen csak hőbörögni tud azért amiből neki is baja van/lesz.

2014. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%
14:15: mit kéne rajtatok cáfolni?
2014. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

47%

gondoltam hogy nem saját magadtól van ez a sok sületlenség!

léteznek ilyen dolgok, de azért nem úgy mint ahogy a jutyub meg egyéb összeesküvő oldal leírja...

gondoltam, h ezeket különféle netes oldalakról szerzeted , mármint az infókat, amiket írsz:)

2014. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván hogy a netről. Miért te honnan tájékozódsz?

Mit kéne cáfolni? Mindent. Ezeket nem tudod cáfolni mert tények. Nézz utána Woodrow Wilson. FED. Első világválság.

Kommunizmus atyjai. Stálin halála. A francia forradalom.

Minél messzebb megyünk vissza annál nehezebb bizonyítani.

Viszont Benjamin Freedman alig pár éve mondta amit mondott.

2014. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
15:12: és ki a t*kom az a Benjamin Freedman? Nála van a Bölcsek Köve? Jó tudni! Holnap én is készítek egy youtube videót, amiben összezagyválok egy halom sületlenséget, aztán rám is fognak hivatkozni! Népszerű leszek!
2014. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!