Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy "hazaszeretetből nem lehet megélni"?

Figyelt kérdés
Mert ugye sok Jobbikos hazaárulónak nevezi azokat, akik külföldre kimennek, mert itt nem tudnak megélni. Szerintem ez egy nagy hülyeség.
2013. dec. 28. 15:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a hazaáruló, aki külföldre megy dolgozni, hanem az, aki még onnan is állandóan szidja Magyarországot.
2013. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6%

"Ezzel a stílussal barátom sokra fogod vinni. Erről beszéltem h akik nem vitték/viszik semmire azokból lesznek olyanok mint te."


Ezzel egyetértek. A hozzád hasonlók meg szépen kitakarodnak és végre lesz egy élhető Magyarország.

2013. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
3%

"Nem az a hazaáruló, aki külföldre megy dolgozni, hanem az, aki még onnan is állandóan szidja Magyarországot."


Így már ebben a formában talán elfogadható. Ha nem disszidál a paraszt csak kimegy egy kis pénzt keresni és utána hazajön abból még akár ember is lehet.

2013. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Vadkan01 ***** válasza:
80%
Nem lehet, de ez nem is arról szól, hogy meg lehet-e élni belőle, ha valaki csak az anyagi javakat hajszolja, az nem is fogja megérteni.
2013. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

Haza szeretetből meglehet élni. Ha magyar tejet veszed le a kiskereskedőnél a polcról, akkor meg lehet hogy magyar termelőfog újabb embert felvenni és meglehet megpróbálkozik a tej feldolgozásával is, amit szintén el tud adni a boltba.

Valahogy így lehet megélni a hazaszeretetből.

Ha már csak a tsben találsz tejfölt és azt is németeknél állítják elő, akkor nem csoda, hogy németekhez kell utazni, hogy legyen munkád!

2013. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Kizárólag a hazaszeretet az amiből meg lehet élni. Minden más út egy öngyilkosság.
2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

Végül is lehet ezt is hazaszeretetnek nevezni de szerintem ez csak tudatos vásárlás.

Én úgy vagyok vele és sajnálom h így van, de sokkal fontosabb az én életem mint Magyarország.

2013. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%
4-es linkelnél olyan cikket ahol le hazaárulóztak egy embert aki ki ment nyugatra dolgozni? Már mint ha ezt fideszes tette. Abszolút nem védeni akarom őket csak kíváncsian elolvasnám mert én ilyet nem hallottam.
2013. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14%
A Jobbikosok "gazdasági menekültek"-nek nevezi őket. Hazaszeretetből meg a Jobbikosok is megélnek szóval erről ennyit.
2013. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Ha az a sok retek, aki sikkasztja el az ezermilliárdokat, mind hazaszerető lenne és jólétet akarna a magyaroknak, akkor meg lehetne belőle élni, mert mindenkinek lenne pénze az országban és nem nyomorognánk.
2013. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!