Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek írnád le a tipikus...

Milyennek írnád le a tipikus magyar mentalitást?

Figyelt kérdés

Szedjétek néhány vázlatpontba. Ha lehet tapasztalati példákat, rövid sztorikat is irjatok ha tudtok.


Ja és még egy tökmás kérdés (lusta vagyok megvárni amíg kiírhatnám).

Mi történt amikor ausztriában jörg haider került hatalomra? Lettek vmi szankciók v akármik?


2013. dec. 28. 03:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jah és szarozom azt ami nekem nem lehet,példa kis autósok leszarozzák a nagy autósokat,én nem fogom az Audi A8-at leszarozni mert nincs,de sokan máshogy vélik ezt.
2014. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jah és kíváncsiak vagyunk,de olyan profi módon hogy a CIA vagy az FBI is megirigyelhetné,sokszor a szoszéd elöbb tudja mi történt otthon mint te magad! Vagy épp előbb tudja hogy mit akarsz.

Tehát kíváncsiak vagyunk,legjobb az volt mikor ment a mentő szirénázva,rá 2 percre az egész falu kint állt az utcán minden háznál...Majdnem kikiabáltam hogy nincs TV?!

Meg mikor ide áll elénk egy autó,és olyan profin leskelődnek az emberek,hogy elhúzza a függönyt és kiállnak az ablakba...Profizmus mester fokon! Legalább ha leskelődik ne így könyörgöm.

Jah és buták vagyunk,mi szídjuk az amcsikat hogy milyen buták vagyunk holott több eszük van,sokkal viccesebb emberek is és nem foglalkoznak másokkal főleg nem a szomszéddal,és nem szólnak le ha ferrárid van.

2014. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!