Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek írnád le a tipikus...

Milyennek írnád le a tipikus magyar mentalitást?

Figyelt kérdés

Szedjétek néhány vázlatpontba. Ha lehet tapasztalati példákat, rövid sztorikat is irjatok ha tudtok.


Ja és még egy tökmás kérdés (lusta vagyok megvárni amíg kiírhatnám).

Mi történt amikor ausztriában jörg haider került hatalomra? Lettek vmi szankciók v akármik?


2013. dec. 28. 03:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Jörg Haider soha nem volt hatalmon. Lokalis politikus volt. Nagy szeleket csaptak körülötte, amugy hatalomhoz nem juthatott, mint ahogy H. C. Strache sem.

Külföldön elek 16 eve. Az atlag osztrakokhoz kepest a magyaroknak jo a humorerzekük, van logikajuk, es sok mindenhez ertenek. Komolyan egy atlag magyar ezekhez kepest zseninek tünik..

Mi magyarok temperamentumosok es büszkek vagyunk. Jol fejlett igazsag-erzettel vagyunk megaldva, brillians az elmenk. Jo gyors a reakcioidönk. Mire egy nemet vagy osztrak reagel, mi mar megtettünk egy fenyugrast..

Amig ki nem kerültem külföldre, fogalmam sem volt rola, hogy milyen okos nepnek vagyok a leanya.

2013. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Az első kifelejtette, hogy a mi vagyunk a Tudás Kiválasztott Népe, akiket a Szeretet Szelleme vezérel.

Ja és azt is, hogy a magyarok győzték le Dermesztőt a Namek bolygón, még mielőtt idejöttünk a Szíriuszról, ahol egyik őskori hősünk, Zsákos Frodó mentette meg Középföldét a gonosz Szauron ármánykodásától. Ez is nagyon fontos!

Ja és akár hiszitek, akár nem, még Harry Potter és Jézus is magyar volt és mindet, de mindet a nagybetűs Szeretet vezérelte egy jobb világ reményében! :D


Ejj-ejj, nincs is a világon ilyen remek kis ország, mint ez itt. Szerintem holnap el is megyek templomba és hálát adok Istennek, hogy elküldte nekünk Orbán Győzikét, legnagyobb megmentőnket. Jajj nem, még ma elmegyek, aztán holnap is.


Az első pedig szégyellje magát, hogy lelépett innen, hiszen így ő csak egy mocsok, hazaáruló libbolsi, aki biztos azért nem dolgozik itthon az egymillió munkahelyen az igazságszerető és bölcs magyarok között, mert a hozzá hasonló komcsilibsik imádják elárulni az Országot és a Hazát!

2013. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem szr, mindenkinek legyen az!
2013. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

"Ha nekem szr, mindenkinek legyen az!"


Nem, én konkrétan már rengeteg emberrel találkoztam, akiknek jól összejött az élete, de szórakozásból mégis imádtak azok nyakán taposni, akiknek ez kevésbé jött be.

Szóval attól, hogy valakinek jó élete van, még nem teszi őt automatikusan szentté. Sőt...

2013. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Sikergyűlölő, önsajnáltató, álszent, divatmagyar, okos.
2013. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20 század történelme szerintem megadja a választ ... volt ott minden, van itt minden a mai napig! Mindenkinek volt sérelme, van aki túllépett rajta van aki még fel se fogja, hogy diktatúrában élt ... stb stb
2013. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Másik meghatározó a magyarok már évszázadok óta vesztes fél oldalán van ez nyilván nem tesz jót az önbecsülésnek, ezt tetézi a történelmi hazugságok tanítása, ami a generációk meg nem értését eredményezi .. Egyik azt tanulja, hogy ellenforradalom, a másik meg forradalom. Egyik örült az államosításnak a másik a világégés előtti rablásokhoz mérhető rablásnak tekinti!
2013. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
....ha valamihez csatlakoztunk az akkor biztos megment
2013. dec. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából osztom Kertész Ákos keserű kirohanását:


[link]

2013. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tipikus irigykedő népség vagyunk,ha valaki oda áll a benzinkútra egy ferráriba egyből sugdolozzák hogy biztos lopta valahonnan a pénzt.

Másik probléma hogy mindig hátad mögött pofáznak a banyák,ha faluba laksz legszívesebben felpofoznád azokat a pletykás öregasszonyokat,akiről tudod hogy kibeszélnek A HÁTAD MÖGÖTT!

A harmadik probléma meg az hogy mindenki mással foglalkozik,soha sem a magával nem,mindig a szomszéd érdekli meg hogy honnan tellet neki erre arra.

2014. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!