Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertségetekben van olyan...

Ismertségetekben van olyan aki beveszi ezt a rezsicsökkentés maszlagot?

Figyelt kérdés

Próbáltatok beszélni vele, hogy nincs is rezsicsökkentés, kamu az egész? Hogy reagált?


Én próbáltam beszélni ismerősömmel és fel volt háborodva, jó hogy nem teszi ki orbán képét a házukba és imádkozik érte minden este? Sok ilyen van, vagy csak haverom ennyire hülye?



2013. dec. 23. 11:47
1 2
 11/16 kovpet ***** válasza:
Ha nem jut el az agyadig, hogy mi köze a bankköltség és a telefonköltség emelkedésének a rezsicsökkentéshez, akkor nincs miről beszélnünk. Az állatkertben sem kezdek el érvelni a majmoknak...
2013. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 11 A világon semmi. Az egyik egy hülyeség az állam részéről, amit véleményük szerint a bankok majd nem "vernek le" az embereken, a másik egy teljesen járható dolog, ami megmarad az országunk szintjén (hiszen a távhő, elektromosság, gázszolgáltatók nem bankok, hanem itthoni cégek), és ténylegesen kontrollálható, ergo esélyük sincs a bevételkiesésüket pótolni az emberek terhére, ha a kormány ezt nem akarja.

A telefonköltséget meg végképp nem értem, hogyan kevered ide. Kettőnk közül nem én vagyok a primitív bolond, hanem te.

2013. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ha egy 10-essel ment le csak a gázszámlád a hónapban, akkor szép "kis" házad lehet. Medence is van? Fűtött út? Kell támogatni az ilyen "átlagembereket", szerintem is..."



Ebből látszik, hogy eléggé nem vagy képben a helyzettel!


Viszont 6-an lakunk egy házban, abból 4-en fent, és 4 ember két szobára összehoz ennyi számlát néha-néha, mert sajnos az egészségügyi állapotom miatt, meleget kell tartani a szobába, szóval képzeld nincs medencém, se autóm, se hd tv-m, csak szimplán megélek, és sokszor nehezen élek meg, úgy hogy volt amikor az ételre nehezen jött össze! Aki összehoz 50 ezres gázszámlát, az nem feltétlen gazdag, nem kell, hogy medencéje legyen!

2013. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

" Kell támogatni az ilyen "átlagembereket", szerintem is..."


Nagyon hülyeséget beszélsz! Közelebb állunk a szegénységhez, mint a gazdagsághoz, de Te úgy mondasz véleményt, hogy fogalmad sincs a helyzetről! Annyit elárulok, hogy ha nincs ez a csökkentés, akkor lehet kikapcsolják a gázunkat, mert ez így is nehezen jött össze, és ezt a kaján spóroltuk meg, mert KÉNYTELEN vagyok/vagyunk fűteni!


Hihetetlen, hogy milyen "bunkó" emberek vannak manapság, akik egyetlen egy mondatból következtetnek a lehetetlenre, sértő módon megbántva a másikat....

2013. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy mennyire nincs nagy házunk, és nincs medencénk, annyit mondok, hogy: 4 emberre jut nettó 120-130 ezer forint havonta, ha szerint ez gazdagság, és mi nem érdemlünk rezsicsökkentést, akkor sajnálom. :(
2013. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mármint 4 emberre jut, összesen nettó 120-130 ezer, ez két keresőt jelent. Tehát 120-130 ezerből gazdálkodunk havonta, és 4-en élünk, medence, meg egyéb luxus nélkül, és van mikor kajára nem jut. Ha kiszámolod, akkor ez kb két minimálbér......


A sok hozzászólásért eddig elnézést.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!