Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertségetekben van olyan...

Ismertségetekben van olyan aki beveszi ezt a rezsicsökkentés maszlagot?

Figyelt kérdés

Próbáltatok beszélni vele, hogy nincs is rezsicsökkentés, kamu az egész? Hogy reagált?


Én próbáltam beszélni ismerősömmel és fel volt háborodva, jó hogy nem teszi ki orbán képét a házukba és imádkozik érte minden este? Sok ilyen van, vagy csak haverom ennyire hülye?



2013. dec. 23. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. De te bevetted, hogy van aki beveszi.
2013. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy te ilyen okos vagy :)

Szerencsés ismerőseid vannak.

2013. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos, vannak akik beveszik. Igaz, az ismerőseim között csak azok, akik imádják Orbánt és elhiszik minden szavát.
2013. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Hülyék mindig mindenhol vannak.
2013. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

sajnos nekem is vannak kollegáim akik megeszik a rezsicsökkentés maszlagot de közbe sírnak hogy nem tudják kifizetni a számlákat


ez a rezsihiszti egy vicc nem arról kéne kedves kormányunknak mellékletet küldeni hogy 3 ft val kevesebb lett a villanyszámla hanem arról hogy 8 éve a fizetésed pl 20% ment el adó/áfa/stbre most meg 50%

2013. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Mi nem vagyunk gazdagok, átlagemberek vagyunk, de nekem/nekünk nagyon sokat segít! Csak a gázon ebben a hónapban 10 ezer forintot spóroltunk meg, és ez csak a gáz.
2013. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kovpet ***** válasza:

"és ez csak a gáz"


És a bankköltség? Telefonköltség?

Csak mert nekem (főleg a céges számlákon) több tízezerrel ment fel a bankköltség. Meg a telefonköltség is pár ezressel. A gáz meg le mondjuk 3ezerrel.


Ha egy 10-essel ment le csak a gázszámlád a hónapban, akkor szép "kis" házad lehet. Medence is van? Fűtött út? Kell támogatni az ilyen "átlagembereket", szerintem is...

2013. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy házam van, gázban havi szinten 25 ropit megtakarított nekem a kormány az egy évvel ezelőtti állapothoz viszonyítva. És ehhez jön még a víz, áram szolgáltatásokon megspórolt lóvé. Én csak a magánnyugdíjas mutyijuk miatt rühellem a fideszt, más rosszat nekem nem tettek. Egykulcsos adó is jó nekem, pedig csak 200 nettót keresek.
2013. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 7 "És a bankköltség? Telefonköltség? "


Nehogy már ennek bármi köze is legyen a rezsicsökkentéshez, hülyegyerek.

2013. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha egy 10-essel ment le csak a gázszámlád a hónapban, akkor szép "kis" házad lehet. Medence is van? Fűtött út? Kell támogatni az ilyen "átlagembereket", szerintem is..."

Innentől kezdve meg már konkrétan tudom, hogy egy hülyegyerek vagy, akinek csak álmában volt/lesz háza....

2013. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!