Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TV2 most Fideszes lesz?

A TV2 most Fideszes lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem a TV2 nem annyira rossz.


Az RTL klub sokkal igénytelenebb meg liberálisabb, azt kellett volna megszorongatni.


2013. dec. 21. 14:41
1 2
 11/18 tetro ***** válasza:
90%

16.17

ahogy Al Bundy mondta, ha a gyerek sorozatgyilkos lesz, azért nem a tévé a hibás, hanem az anyja...

amúgy az hogy téged nem érdekel mondjuk a Való Világ, az a te egyéni véleményed. Ha mást sem érdekelne, akkor nem ezt adnák. Neked meg van 80 másik csatorna amit nézhetsz. És ne érts félre, én sem értem, hogy lehet ezeknek a szaroknak olyan nézettsége, mint amilyen van, de az embereket ez érdekli. te meg addig nézheted a Spektrumon az Ötlettől a milliókigot.

2013. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A tv2 eddig is fideszes volt . Amúgy meg egy hulladék az a csatorna. Ugyanaz mint a retek klub csak igénytelenebb körítésben.
2013. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy istentiszteletnek kellene menni . És pont az a baj amit te mondasz hogy az életet tükrözik ezek a műsorok. Hát a gyerekek is azt hiszik sajnos. De a valóság az hogy 20 emberből (pl:valóvilág) ha 1 ki tudja használni a tv szereplést a többi 1 éven belül megy a süjjesztőbe.Vagy vissza a sarokra. És tényleg nem magam miatt mondtam. Én találok magamnak nézhetőbb csatornát. Csak az ilyen műsoro a fiatalság előbb utóbbi elbutulását okozzák.
2013. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is az volt, most csak el lettek varrva a szállak és biztosítva van a dolog, hogy akkor is az ő valagukat polírozzák, ha nem ők lesznek a pixisben, esetleg csak rezegne a léc alattuk.


Biztosítás történt (főleg) mi pénzükből, pofátlanság, de egyáltalán nem meglepő.

2013. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MolotovPunk ***** válasza:

Az egyetlen pártatlan kereskedelmi csatorna talán valaha a TV3 volt.

(Megjegyzem,hogy azt meg fid kormány alatt lehetetlenítették el 2000 körül.)Pedig akkor még nem volt való világ meg ilyesmi agyromboló dolgok.

Egyébként addig örüljünk,míg van pár ellenzéki TV adó még.

Lassan minden narancsos lesz.

(Egyébként nem szoktam nagyon Rtlt meg Tv2öt sem nézni,maximum ha valami jó film megy rajtuk.

Hallottam a hírt viszont,hogy fid kézbe került állítólag a Tv2.

2013. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az RTL klub mindig is verte nézettségben a TV2-t:)))


Szerintem a TV2 nagyon unalmas.

2014. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Menő börtönviseltnek lenni?pfff

Szerintem pont azt mutatja be,hogy ne juss ebbe a helyzetbe.


Melegnek lenni pedig nem politikai kategória,hiába használják fel a politikai pártok a melegeket kampányként.

2014. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze, a tv2 mindig fideszes volt... főleg mikor 2006-ban sváby megrendelésre mindent megpróbált hogy Viktort lejárassa a műsorában, miután az őszödi beszéd kiszivárgott.

Miután nem sikerült, le is került ak épernyőről, azóta nem láttuk...

A tv2 és rtl klub soha a büdös életben nem volt fideszes, ezek mindig liberális szdsz-mszp kiszolgálók voltak. Csakúgy mint sokáig az mtv

2014. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!