Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy kis polgári...

Mit szólnátok egy kis polgári engedetlenséghez?

Figyelt kérdés

Ha támogatják 1Ft al is a multikat, külföldieket, akkor ne fizetünk adót!

Ha a Fidesz lesz hatalmon lehet kezdeni az aláírásgyűjtést, és a részt vevőket hiszen 100 000 emberrel nem tudnak mit kezdeni! Szerintem a Fidesztől is csak így lehet kikényszeríteni. Én nem vagyok hajlandó külföldieket támogatni.


2009. nov. 25. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Ez a leállás dolog nem rossz. Olcsó, egyszerű, viszonylag kockázatmentes, és látványos tud lenne, pláne, ha a közlekedés, a szállítás áll le. De minél többen, annál jobb.
2009. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

kedves "péztárosok nevében" visszautasító!

ha nem tetszik, menj máshova dolgozni, biztosan ezer helyen várnak tárt karokkal, és sokszoros fizetéssel...

ja, hogy nem tudsz?

akkor örülj, hogy van munkád - sokan ezt is boldogan elfogadnák.

a tulajok meg annyit keresnek, amennyit akarnak - ahhoz neked semmi közöd.

csinálj egy jól menő céget, akkor majd te diktálod a feltételeket és annyit pénzt keresel, amennyit nem szégyellsz.

2009. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"...a tömeges öngyilkosság a nyerő, csak így lehet meggyőzni a szemeteket! Holnap kezdhetitek is. Én sajnos nem tudok menni, mert nem vagyok b@alfasz, de azért szurkolok nektek!..."


:DDDDDDD


Ezen annyira röhögtem, hogy percekig nem tudtam lenyomni a zöld kezecskét! :DDDDD

2009. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ez az! kitiltani a multikat! végül is MO olyan gazdag, hogy senki pénzére nincs szükség. olyan fejlett technológiával, iparral és tudással rendelkezik, hogy egyedül is megél.


gratula!

2009. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Magyar kkv kat szívesen támogatok, mert azok tényleg lendítenének az ország gazdaságán.

De ezek a vérszívók, csak elnyomnak mindent és fagyasszák a béreket.


LE VELŰK LE VELÜK


Vagy fizessenek annyi adót mint a magyarok vagy takatogyjanak haza.


Elkezdem az engedetlenséget szervezni, aki velemtart az jelezze, és szervezze ő is.


Nem vagyok hajlandó pénzelni az angol szesz szagú fejeket és a francia bájgúnárokat, ahogy a metélteket sem.

2009. nov. 25. 23:16
 16/21 A kérdező kommentje:
Persze így lehetne védekezni a játékgépek ellen, a koncepciós eljárások ellen, a korrupció ellen. Gyakorlatilag a lehetőségeink száma végtelen.
2009. nov. 25. 23:22
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
az rendben van, hogy te védekezel, kedves kérdező, de tőled ki véd meg bennünket?
2009. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

izé, ha nem fizetsz adót, akkor ügye orvoshoz sem akarsz menni, meg azt sem igényeled, hogy a tűzoltók kimenjenek eloltani a lakásodat, meg ilyenek?


csak azért kérdezem, hogy tisztábban lássak... :S

2009. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
Magyarok, meg a polgári engedetlenség! Hahaha!
2009. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hol élsz Te? Ebben a demokráciában! Majd, ha "szocializmus" lesz, ott igen! Ott minden megengedett a fennállóval szemben, törvény az törvény csak nem a "szocializmusban"! A kapitalista törvénye jelenleg mindent felül ir! Leginkább a saját törvényeit, mert nincs más.
2009. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!