Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy a romákat gazdagon eltartja az állam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 14:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"miben volt magyar ellenes az amit írtam?"

Nem konkrétan erről beszéltem, hanem a hozzászólásaidról úgy általában. De ha a cigányokat véded, közvetve az is magyarellenesség, mert rendszeresen megkeserítik több millió magyar ember mindennapjait.


"A kuruc azért nem forrás, mert nem követi a jogállami kereteket. Nincs impresszuma, nem számon kérhető, bármit is hazudna. Vagy hazudik vagy nem, de mivel nem hiteles, így teljesen mindegy is."

Ha téged üldöznének és akarnának börtönbe zárni a véleményed miatt, te se vállalnád hozzá a nevedet. És mivel a cikkeik nagy részét más médiumokból v olvasói levelekből veszi, így ha a kuruc hazudik, akkor ezek is hazudnak.


"A magyaroknak nem terveznek házat építeni? Ócsát minek neveznéd? Illúziónak?"

Az egy példa, de cigányokról nekem kb. 1 perc alatt sikerült 6 ilyen cikket összeszednem.


"Origo: nagy szépen kérlek, olvasd végig, alaposan, ha nem megy, segítek."

Én megtettem, de te ezek szerint nem.


"HVG: simán rasszita vagy már megint :)"

Igen, az vagyok, ahogy hál istennek a magyarok nagy része, és büszke vagyok rá :) Aki látott már néhány cigányt életében, és van egy kis esze, az menthetetlenül rasszista lesz. Rád a kettő közül legalább az egyik nem igaz :)


"Utolsó: nem csak a "cigók" kaptak új házat, hanem lényegében mindenki. mutassam? :) tudod, a tájékozottság gyönyörködtet."

Erős túlzásnak tartom, h mindenki. De ha így van, mutasd!

2013. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
66%

mert így van gondolom azért hiszik


majd jól le leszek raszistázva de egye fene


potyogtatják a gyerekeket 3 évenként hogy jöjjön a segély ennyit tudnak

főállású anya lesz és előbb jön össze neki a nyugdíj mint annak aki melózik

el kell tartani a sok kölköt? ugyan már olyan putrin van a cigánygyerek mint a disznók

nincs cipője? semmi baj falkába verődnek és leszedik a magyarról

a munka akkor is büdös volt nekik amikor még "könnyű" volt elhelyezkedni most meg pláne így adót nem fizetnek soha csak viszik az állam pénzét

tipikus élősdi fajta

2013. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 tetro ***** válasza:

hol védtem a cigányokat? légyszi mutass már tőlem bármi ilyet, vagy ami magyarellenes.

Magyarországon jelenleg egyetlen médiumot sem üldöznek. Habár vannak pártok, akik szeretnének beszántani televíziókat, de jelenleg ilyen még nincs. A Kuruc azért nem vállalja magát, mert hazudik. Én ezt több személyes példából tudom. Nem az üldözés a gond, hanem olyanokat állítanak, amik kimerítek a becsület sértés és rágalmazás fogalmát. Fél év leperelnék a gatyájukat is, hanem sunnyognának. És ettől komolyan vehetetlen.

Jó. Csináljuk azt, hogy te mutatsz MEGÉPÜLT cigány lakótelepeket, és én minden házra amit mutatsz, mutatok tízet, ami nem cigányoknak épült. Játszunk ilyet?

"Igen, az vagyok, ahogy hál istennek a magyarok nagy része, és büszke vagyok rá :) Aki látott már néhány cigányt életében, és van egy kis esze, az menthetetlenül rasszista lesz. Rád a kettő közül legalább az egyik nem igaz :) "

Te érted azt amit leírtál? Láttál már néhány cigányt, ezért gyűlülsz 700ezer embert? És erre vagy büszke? Normális emberek teljesítményekre büszkék, nem arra hogy ismeretlenek gyűlölnek. Meg milyen kettő közül? Semmilyen kettőről nem írsz, amire ez vonatkozhatna.

Tessék: [link]

Én itt voltam terepszemlén személyesen. Cigányok nem költözhettek be ebbe a részbe furcsa mód. Na akkor erre mondj valamit.

2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem az emberek hiszik ezt, hanem az ostoba nácik.
2013. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem gazdagon tartja el.... de akkor is miért kellene pénzt adni valakinek a nagy semmiért???? Ha valaki nem tartja be a közösségi szabályokat, nem járatja iskolába a gyerekeit, csak a markát tartja, annak 1 Ft is sok.
2013. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!