Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ásotthalom nevű településen...

Ásotthalom nevű településen milyenek az etnikai arányok?

Figyelt kérdés

Mekkora ott a baj?


Azért kérdezem, mert a Jobbiktól jobbra található ember lett a polgármester.



2013. dec. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"2001-ben a település lakosságának közel 100%-a magyar nemzetiségűnek vallotta magát." Wikipédia


Szerintem ma sem sokkal rosszabb.

2013. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Arrafelé kevés az etnikum (kb. 1%).

Viszont sok ázsiai, afrikai menekült érkezik a településre, de azokat begyűjtik és máshova viszik, szerintem nem ez miatt nyert.

Torockai függetlenként indult, gondolom ismert személy a településen, akit megbízhatónak tartanak, így a győzelem a személyének szólt, nem a mögötte álló politikai erőknek.

2013. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

"Viszont sok ázsiai, afrikai menekült érkezik a településre, de azokat begyűjtik és máshova viszik"


Lennél szíves ezt valamilyen forrással alátámasztani, mert elég hihetetlenül hangzanak az efféle kitelepítésekről szóló történetek?

2013. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Már miért lenne hihetetlen?

Nem vagy normális.

Szerinted a beáramló afikai, ázsiai, balkáni illegális határátlépők ott laknak, ahol csak szeretnének?

Általában menekülttáborokba viszik őket és a nagy többséget kiutasítják az országból, de aki menekültstátuszt kap, annak is évekig nyomon követi az állam a sorsát (vagy legalábbis próbálja, de a többség nyugatra szökik).

2013. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Na, rájöttem, mit akartál megfogalmazni. Azt, hogy az illegális határátlépő menekültek átutaznak az említett településen. Az odaérkezés nekem kicsit mást jelent. Nem hiszem, hogy Abdul Ramad afgán menekült úgy indul el többezer kilométeres útjára, hogy úticélja egy csongrádi falu lenne... :) A menekültek közül nagyjából senkit sem érdekel Magyarország, szinte mindenki csak átutazóba jön.
2013. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem Ásotthalom lesz az egyetlen, mivel a homokháti településekre, környékeire rengeteg erdélyből beözönlött, hogy is mondjam "munkaerő" telepedett le.
2013. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!