Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem etnikai diszkrimináció?

Ez nem etnikai diszkrimináció?

Figyelt kérdés

Az OCÖ (Országos cigány önkormányzat) több millióból szervez, csak és kizárólag cigány gyerekeknek tábort.

Ja , igen és totál ingyenes nekik.


A magyar családok meg nyomorognak és nem tudják a gyermekeiket táborba küldeni.

Egy ilyen tábor 30 ezer forinttól kezdődik.


Kész vicc ami ebben az országban van.



2013. júl. 30. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
A világ úgy működik, hogy hogyha nő vagy, vagy/és homoszexuális, vagy/és színesbőrű akkor egyenes utad van az életben... (és most nem a nőket, a homoszexuálisokat, és a színesbőrűeket akartam bántani... csak a pozitív diszkrimináció...)
2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Persze, h az.
2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Libbant országvezetéstől mit vársz?
2013. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Az OCÖ abból a pénzből szervezi ezt a tábort, amit arra kapott, hogy cigány emberekre költse, jelen esetben, hogy cigány gyerekekeket táboroztasson. Ahogyan egy német nyelvi táborba sem visznek olyanokat, akik hollandul tanulnak, vagy éppen egy tájfutó edzőtáborba sem viszik el a birkózókat. Mindezt nem azért mert diszkriminálják a töbieket, hanem mert annak a tábornak nem az a célja.


Minden szülőnek és pedagógusnak jelenleg ott a lehetősége, hogy Erzsébet táborra pályázzon. A gyerekeim iskolájában is volt, a rászorulóknak a 6 napos tábor 2000 Ft volt összesen. Amihez képest nagyon kevesen pályáztak - bár nem hinném, hogy annyira jól állnak a magyar családok.

Inkább ez a vicc, hogy fogalmad sincsen arról, hogy az OCÖ több, mint 10 éve csinál ilyen táborokat (mellesleg láttam egyszer, micsoda "kiképzést" tartottak ott a gyerekeknek, hogyan is kell a jogaikat érvényesíteni stb. - na ez volt amin felháborodtam, nem a táboroztatáson) és arról se, hogy ettől az évtől van lehetősége már más szegény családnak is hasonlóan kedvezményesen táboroztatni a gyerekét. Csak megjegzem, hogy az Erzsébet program ennek a kormánynak terméke, ők gondoltak a szegény magyar családokra s tettek is értük, nem csak poénkodtak.

2013. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Előttem lévő akkora marhaságot beszélsz, h látszik, h ballibsi vagy.

A birkózó mehet futó táborba, max nem fogásokat, dobásokat fog tanulni.

A holland is mehet német táborba minden további nélkül.

Magyar gyerek viszont nem mehet cigány táborba, mert diszkriminálják, tetszik vagy sem.

2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

#5

"látszik, h ballibsi vagy. "

Ennél jobban mellé sem foghattál volna. Bár ahogy nem értettél meg semmit sem abból amit leírtam, biztos, hogy nem ez volt a legnagyobb balfogásod.

2013. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

"A világ úgy működik, hogy hogyha nő vagy, vagy/és homoszexuális, vagy/és színesbőrű akkor egyenes utad van az életben..."


Ezért van az említett csoportoknak rosszabb szociális és anyagi helyzete mindenhol, ezért van a nőknek kevesebb joguk az első világon kívül, ezért négyszerese az öngyilkosság gyakorisága a melegek között. Csak mert mindnek annyira jó.

Hadd ne mondjam, mi vagy, jó? De kérlek, nevezz meg EGY, azaz EGYETLEN EGY eseményt, jelenséget, ami pozitív diszkriminációt, előjogokat sejtet!


És Takács Zsuzsannának igaza van.

2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Jaja, persze-persze.

Kanadában volt minden aztán nem tudtak vele élni ott se, mert egy nagy nulla az összes.

Én annyi segélyt meg támogatást kaptam volna összetenném a két kezem.

Helyette fizessem én meg a többi becsületes ember.

Jah és értem én a takács zsuzsa féle marhaságot, csak mint mondtam baromság.

Beismerni meg képtelen, h nem jó példákat hozott fel.

2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
üdv. a világunkban/országunkban.
2013. aug. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!