Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választópolgárok mekkora...

A választópolgárok mekkora része olvassa el szavazás előtt a pártok programfüzetét?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 30 százaléka.
2013. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nemigazán szoktak programfüzeteket olvasni (KB: 20-30%). Általában a média által sugárzott hírekből tájékozódnak.
2013. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kéne elolvasni? Úgysem tartják magukat hozzá.
2013. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-mas: Ezt úgy mondod, mintha olyan sok pártot szavaztatok volna meg. Ki az a sok? Fidesz meg mszp? Hé, ez kettő.


Érted....

2013. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik választás előtt elolvastam két pártét. Nem bántam meg, tanulságos volt. De egyhamar nem fogom megismételni, mert több órába került.


Az egyik egy nagyon részletes, alaposan megindokolt program volt, sok új dolog derült ki belőle számomra. Olyan dolgok, amiket nem értettem, hogy miért mondják, és az olvasás után világos lett. Ebből is látszik, hogy a médiából félinformációkat kapunk csak. Szenzáció legyen, az a lényeg. Hogy kontextusból kiragadva valaminek megfordul a jelentése, az mindegy. És ez még a jobbik eset, amikor direktbe azért nem hazudnak. A másik párté inkább üres frázisok gyűjteménye volt, jóval rövidebb terjedelemben.


Nem fogom leírni melyik volt a két párt, lényeg hogy egyszer az életben érdemes elolvasni a programokat.

2013. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"3-mas: Ezt úgy mondod, mintha olyan sok pártot szavaztatok volna meg. Ki az a sok? Fidesz meg mszp? Hé, ez kettő.


Érted...."


Értem. És az égvilágon SEMMI sem garantálja, hogy bármelyik más párt tartaná magát az ígéreteihez. Hogy úgy mondjam eddig 100% a statisztika, tehát joggal mondhatom, hogy az összes politikus hazudik. Ugye?

2013. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!