Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy viselitek a gazdasági...

Ti hogy viselitek a gazdasági kilátástalanságból, munkanélküliségből, korrupcióból eredő depressziót?

Figyelt kérdés
Azt, amikor minden reggel úgy kelsz fel, hogy hiába tettél meg mindent, hiába tanultál, hiába kaptál minden munkalehetőségen, hiába gürcöltél éjjel-nappal, hogy előre juss az életben, egyszerűen sehova nem jutsz...
2013. dec. 12. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ne lébucoljátok el a kérdést, légyszi, én tényleg kiváncsi vagyok rá, mit lehet kezdeni azzal, ha az ember mindent megpróbál, de semmi eredménye nincs.


Itt van mellettem egy doboz nyugtató, már komolyan azt fontolgatom, hogy beveszem, mert milyen csodára várjak itt? Mennék külföldre szívesen, de nulla forintból..?

2013. dec. 12. 21:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Felkötöttem magam, hogy úgy látsszon mintha még állnék.


Most komolyan, nézz meg egy jó filmet és feledkezz meg erről, mert ha csak passzívan szenvedsz tőle, nem fog változni a helyzet az garantált.

2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"hiába adtam már fel ezer önéletrajzot"


Az a baj, hogy a munkaadók el se olvassák rendesen az önéletrajzokat. Nem is értenek hozzá! Komolyan mondom. Grafikusként próbálok elhelyezkedni. Olvastam, hogy a grafikai állást keresők is nehezen tudnak elhelyezkedni ebben a szakmában.

2014. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!