Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy viselitek a gazdasági...

Ti hogy viselitek a gazdasági kilátástalanságból, munkanélküliségből, korrupcióból eredő depressziót?

Figyelt kérdés
Azt, amikor minden reggel úgy kelsz fel, hogy hiába tettél meg mindent, hiába tanultál, hiába kaptál minden munkalehetőségen, hiába gürcöltél éjjel-nappal, hogy előre juss az életben, egyszerűen sehova nem jutsz...
2013. dec. 12. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy 2014-ben hozom létre a pártomat.
2013. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Engem ez nem érint, akiket meg igen, azok többnyire maguk (is) hibásak.
2013. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem ez igazán már nem érint mert nagy nehezen egy kis plusz tanulás és az összes megmaradt pénzem befektetésével végre sikerült elhelyezkednem, bár nem a legjobb munka, de legalább van állásom és ez a korosztályomnál főleg a régi osztálytársaim körében elég nagy dolog mert így 2 év alatt én vagyok az osztályban az a kevés a sok közül akinek már van munkája.

Persze sokszor volt hogy itthon ültem és a falat bámultam mert egyszerűen semmi nem adódott pedig rengeteget harcoltam azért hogy felvegyenek egy munkahelyre, már mindenhol megpróbáltam és végre összejött.

Nem éppen a legjobb a helyzet de már látom azt magam előtt hogy tudok haladni lassan de biztosan előre. Ugyanakkor ez kihatott sajnos a társasági életemre is barátaim már szinte nincsenek is, és így elég rossz egyedül mert most beláttam hogy azért nem csak a munka meg a pénz az ami kellhet a boldogsághoz a jobb élethez.

Társat nem találok, igaz megvan sajnos a nem túl jó adottságom is hozzá, hogy nem találom meg a párom, és bulizni se járok pedig régen azért másabb volt a helyzet, de sajnos ez van. Most látok egy pici esélyt arra hogy tudjak lépni előrébb legalább egy picit hogy végre a másik oldalon is helyre jöjjenek a dolgok.

Egy biztos hogy nem adom fel könnyedén, valahogy nemtudom feladni.

2013. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

úgy hogy olyanba fogtam, amivel 1-2 éven belül leléphetek innen


igaz ebbe bele kell feccölni pár évig időt, energiát, nem nézve, hogy éppen pontszerüen majdnem éhenhalok, de remélem megéri

2013. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

ti szegények, azt hiszitek, hogyha van munkahelyetek akkor nem kilátástalan az egész?


nyomsz 10-20 évet, és azt látod sehová nem jutottál


jó persze van vmennyi pénzed, nem halsz éhen, de 1-ről a 2-re nem jutottál

2013. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én konkrétan suli és munka mellett éjszakánként nyelveket tanultam, ha kellett, a jéghidegben dolgoztam télen ötvenkilós lányként, hogy legyen valami bevételem, de mivel alapból szegény családból származom, a kevés megkeresett pénzem oda kellett adnom, hogy a számlákat ki tudjuk fizetni.


Mindig jól tanultam, mindig megfogtam minden munkát, még önkéntesként is foglalkoztam hozzám hasonló, hátrányos helyzetű gyerekekkel - és most itt vagyok munka nélkül, pénz nélkül és hiába adtam már fel ezer önéletrajzot, hiába kérdeztem végig az ismerőseimet és próbáltam meg mindent, semmi eredménye...

2013. dec. 12. 19:43
 7/13 anonim ***** válasza:
5ös, na megszólalt a hazai élet egyik burzsoá tagja, gondolom te is sokat adózol, meg minden embered kézbe kapott bére után fizeted a járulékot ugye???
2013. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs ilyen jellegű depresszióm.
2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

"5ös, na megszólalt a hazai élet egyik burzsoá tagja, gondolom te is sokat adózol, meg minden embered kézbe kapott bére után fizeted a járulékot ugye???"


Miért fizetné? Adót meg járulékot csak a bolond ember fizet.

2013. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg dolgozni is csak a bolond jár, a tehetősebbek eltartatják magukat az állammal.
2013. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!