Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány-ellenes szavazóknak...

A kormány-ellenes szavazóknak miért csak itt van nagy arca?

Figyelt kérdés

Szinte minden kérdésnél megjelenik egy-két olyan tag, aki elkezdi ecsetelni, hogy milyen birka nép a magyar, mások már rég utcára mentek volna, lázadnunk kellene és leváltani a kormányt, mert így sosem fog semmi változni.


Néha megjegyeztem, hogy akkor máris indulhat az utcára tüntetni, készíthet videókat, senki nem tartja vissza attól, hogy ő legyen az az ember, aki kirobbantja a nagy Fidesz-ellenes forradalmat. A válaszokban azonban már csak annyi jött, hogy "ááááh, de én még amúgy fiatal vagyok ehhez" vagy "én nem vagyok alkalmas rá", esetleg "úgyse hallgatna senki rám".


Szóval, nem értem, mi ez a bort iszik és vizet prédikál-effektus, már egy normális kérdést sem lehet kiírni anélkül, hogy meg ne jelennének a "megmondóemberek".


2013. dec. 12. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért mert kevesen vannak és nem mernek kiállni. Láthattuk okt.23.-án is csak egy jelképes tömeg jött össze a baloldal hívó szavára. Pedig akkora pártok is ott voltak mint pl a Liberális párt a két kezemen megszámolom a tagjait. Pláne hogy világsztár előadókat szoktak hívni :Dopeman mint himnuszgyalázó vagy a padödő.
2013. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én is birkának tartom a magyarok egy részét, meg állati ostobának is, egy-két tüntetésre el is mentem, de törni-zúzni nem fogok, azt meghagyom a "jobboldali" csőcseléknek


nekem volt gyerekszobám ugyanis

2013. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!