Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány-ellenes szavazóknak...

A kormány-ellenes szavazóknak miért csak itt van nagy arca?

Figyelt kérdés

Szinte minden kérdésnél megjelenik egy-két olyan tag, aki elkezdi ecsetelni, hogy milyen birka nép a magyar, mások már rég utcára mentek volna, lázadnunk kellene és leváltani a kormányt, mert így sosem fog semmi változni.


Néha megjegyeztem, hogy akkor máris indulhat az utcára tüntetni, készíthet videókat, senki nem tartja vissza attól, hogy ő legyen az az ember, aki kirobbantja a nagy Fidesz-ellenes forradalmat. A válaszokban azonban már csak annyi jött, hogy "ááááh, de én még amúgy fiatal vagyok ehhez" vagy "én nem vagyok alkalmas rá", esetleg "úgyse hallgatna senki rám".


Szóval, nem értem, mi ez a bort iszik és vizet prédikál-effektus, már egy normális kérdést sem lehet kiírni anélkül, hogy meg ne jelennének a "megmondóemberek".


2013. dec. 12. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A képernyő mögé bújva, pláne névtelenségbe burkolózva könnyű szidni és következmények nélkül kijelenteni bármit (bár ebben az országban sok kijelentésnek nincs következménye). Élőben, vagy amikor tényleg tenni kell valamit (értsd fel kell állni a monitor elől), akkor már nem akkora a száj.
2013. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Én fel fogok állni a monitor elől, és nagy arccal el fogok menni szavazni.

A kormány ellen. Ez biztos. :)

2013. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem bort iszik és vizet prédikál, de tudja, hogy egy ember nem tehet semmit.

56-ban Pesten és a nagyvárosokban több ezer munkásvolt, és a szakszervezetek is a forradalmárok mellé álltak.

Ma nincs ennyi munkás egy helyen, nehéz lenne összefogni az embereket. Féltik a munkahelyüket, a Szakszervezetek pedig a Fidesz kezében vannak.

Menj el az emberek közé egy-egy vidéki településen, ahol nincs munkahely. Vagy kérdezz meg egy rokkantnyugdíjast. Rájössz, hogy az ország többsége le akarja váltani a Fideszt.

Csak a Fideszes Századvég állítja, hogy még mindig népszerű.

2013. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is tisztában vagyok azzal, hogy egy ember nem tehet semmit, és mindenki félti a helyét, de éppen ezért nem osztom itt az észt.
2013. dec. 12. 11:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező most is az észt osztod...
2013. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak pontosan: a magyar nem birka nép, csak sok van közöttük, aki tudatlanságában és/vagy érzelmi túlfűtöttségében elhiszi a nyilvánvalóan ostoba állításokat is. Másrészről a kormány leváltása szükségességének a megfogalmazása egy célt jelöl ki. A cél tehát a leváltás, nem az utcára vonulás. Leváltani lehet az utcán is, de lehet szavazóhelyiségben is. Így vagy úgy, de mindkettő komoly szervezést és együttműködést igényel. Ehhez pedig kell beszélgetni kell. Ha lehet, kulturáltan.
2013. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem a kormány jól végzi a dolgát, és sokkal jobb, mint bármelyik elődje! Én 2014-ben ismét a mostani kormányra fogok szavazni!
2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2006-ban kimentünk az utcára és még minket kiáltottak ki csőcseléknek és hazaárulónak, és a rendőrséggel lövettek szét minket.

Akkor éljetek csak tovább az akolban, BEE-BEE ...

2013. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kicsit kibővítem a modatodat, jó?


2006-ban kimentünk az utcára, teleszartuk a Kossuth teret, és még minket kiáltottak ki csőcseléknek és hazaárulónak, mikor betörtünk az MTV székházba, és a rendőrséggel gumilövedékkel lövettek szét minket, miután felgyújtottunk néhány autót.


Így azért pontosabb...

2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nevetséges ez a 2006-os őrület. Pár száz huligán őrjöngése akik autókat gyújtanak fel aztán csodálkoznak ha pofánlövik őket gumilövedékkel. A vicc az, hogy betörnek az MTV székházba hogy bekerüljenek a tvbe de közben már rég benne voltak hiszen közvetítette őket nem egy csatorna.
2013. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!