Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az MSZP is megérdemelt 8...

Ha az MSZP is megérdemelt 8 évet, akkor a Fidesz is kapjon még 4 évet?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom ezt a vélekedést, és sokan azt is mondják, hogy a Fidesz is rossz, de jobb mint az MSZP, és mivel más párt nem nagyon van, akik a képben vannak, hogy nyerjenek, inkább így vélekednek. Ti hogy vélekedtek?

2013. dec. 10. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező: valamelyest én is egyetértek ezzel. 4 év alatt nem lehet megváltani a világot. Lehet, hogy nem jók, de miért hiszik, hogy az mszp-dk-együtt14 meg akárkik jobbak lesznek? A kis fing pártokat hagyjuk, esélyük sincs, mint tudjuk. De hát ez van mindig... 4 év után az emberek mindig amnéziásak lesznek és sokkal többet ér nekik a jövőbeli ígéret, mint az, hogy mi történt 4-5-6 éve!
2013. dec. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Igen, gondolom te és a hozzád hasonlók voltak, akik 4 éve is ugyanezt skandálták csak akkor még "MSZP" betűsor volt a "FIDESZ" helyén."


Jól gondolod Kedveském!

De ha te ennyire imádod őket rajtad uralkodjon ez a két párt még vagy negyven évig, de lehetőleg egy másik országban, mert ide egyik sem hiányzik!

2013. dec. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"4 év után az emberek mindig amnéziásak lesznek és sokkal többet ér nekik a jövőbeli ígéret, mint az, hogy mi történt 4-5-6 éve!"


Máskor használj egyes számot! Rajtad kívül senki sem amnéziás és senki sem fog az MSZPre vagy a Fideszre szavazni.

2013. dec. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon naiv vagy. Nincs alternatív párt. Ja igen, tüntetőleg otthon lehet maradni vagy fütyit rajzolni a szavazó lapra mert az milyen menő!! Ébredj már fel. Én hiába szavazok a tetszőleges kis pártra, akkor is a nagyok fogják nyerni. (megjegyzem én ettől függetlenül kis pártra szoktam szavazni, de tudom, hogy kb semmit nem ér)
2013. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Az Első Orbán kormány a Bokros-csomagnak köszönheti minden sikerét.

Akik pedig képesek tovább csápolni és folyton azt a kifogást felhozni, hogy nincs alternatíva és a többi hülyeség azok meg is érdemlik a jelenlegi helyzetet.


Miért ne lenne értelme kis pártra szavazni, miért ne lenne értelme annak, ha valaki nem megy el szavazni? Annak több értelme lesz, hogy, ha egy olyan pártra szavazunk akik már sokszorosan lejáratták magukat?


Magyarországon elsősorban a fejekben van a legnagyobb probléma.

2013. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

Az első Fidesz kormány SEM volt jó párt! Orbán már akkor megkezdte a hatalma kiépítését. Nem véletlenül bukott meg.

Ha még 4 évig marad hatalmon, akkor tönkre megy az ország. A fiataloknak nem lesz más lehetőségük, mint külföldre menni. Sőt. A mai Fideszesek gyerekei is külföldön járnak egyetemre és ott is maradnak. Smidt Pál, Áder gyerekei is Amerikában élnek.

Az MSZP, ha nem is volt jó, de sokkal jobb volt az egyszerű embereknek, mint most a Fidesz.

Igaz, hogy vettek fel hitelt, de a Fidesz most jobban eladósítja az országot a devizában kibocsátott, magas hozamot adó dollár kötvényekkel.

Tőlük minden kormány csak jobb lehet.

2013. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kapjon negyvenet!

Baracskán.

2013. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 The Lizah Reloading ***** válasza:
41%
MSZP megérdemli a 8 év bőrtönt !
2013. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Digo ne haragudj, elírtam.


A többieknek meg köszönöm.

2013. dec. 11. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen legyen még 4 év.

Addig jó, amig a liberálisok, baloldaliak toporzékolnak, mert akkor jó felé megyünk.

2013. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!