Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az MSZP is megérdemelt 8...

Ha az MSZP is megérdemelt 8 évet, akkor a Fidesz is kapjon még 4 évet?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom ezt a vélekedést, és sokan azt is mondják, hogy a Fidesz is rossz, de jobb mint az MSZP, és mivel más párt nem nagyon van, akik a képben vannak, hogy nyerjenek, inkább így vélekednek. Ti hogy vélekedtek?

2013. dec. 10. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy ez egy jó nagy hülyeség. :)
2013. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem, elegem van már mindkettőből.
2013. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
De rengeteg párt van, csak a magyar nem lát el csak kettőig. Amúgy mond az neked valamit, hogy ez a Második Orbán kormány?
2013. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Kövessétek a példámat (Ezennel megalkotom a Gyakorikérdések Ellenállók Szövetségét: GYESZ - Üzenetünk: KI KELL MENNI!)


Így osszátok:


KI KELL MENNI! GYESZ

2013. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Ez a 8. éve a Fidesznek, igaz nem egybefüggően. Bőven elég volt...
2013. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

"Ha az MSZP is megérdemelt 8 évet, akkor a Fidesz is kapjon még 4 évet?"


Az MSZP tudod hol érdemelt volna meg 8 évet? A Csillag börtönben, rögtön a rendszerváltás után, csak valahogy elfelejtették elszámoltatni őket! A sok birka meg még 2x meg is választotta őket utána, ne csodálkozzunk hogy itt tartunk.

2013. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Diegoval egyetértek.


Kedves válaszolók!


Itt valami félreértés történt, mert ezt nem én állítom, hanem csak kérdezem! A másik, hogy lehet kritizálni a mostani Orbán-kormányt, de az első Orbán-kormány az egyik legjobb kormányunk volt, ez az én véleményem, még Medgyessi is elismerően nyilatkozott róla, tehát nem összekeverendő ez a kormány, az akkorival, mármint teljesítményben, és az sem elhanyagolható, hogy 8 évig más párt volt, azért nem mind1, hogy valaki egyben van 8 évet, vagy külön. Akkor ennyi erővel az MSZP 12 évet kormányzott, ami igaz, csak nem zsinórban.


Sajnálom, ha a kérdéssel bárkit is megbántottam, de én ezt már nem egy helyen hallottam...


A válaszokat köszönöm, adom a zöldeket!

2013. dec. 11. 00:15
 8/21 anonim ***** válasza:

"Diegoval egyetértek."


Köszi, bár nem az a nevem.

2013. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
SOHA TÖBBÉ FIDESZ!
2013. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

"SOHA TÖBBÉ FIDESZ!"


Igen, gondolom te és a hozzád hasonlók voltak, akik 4 éve is ugyanezt skandálták csak akkor még "MSZP" betűsor volt a "FIDESZ" helyén.

2013. dec. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!