Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik erdélyi ismerősöm...

Egyik erdélyi ismerősöm bejegyzése a Facebook-on. Igaza van ebben az ügyben?

Figyelt kérdés

Kérlek erősítsetek meg, hogy téved.

Ezt írta:


"Tudom már, miért nem akarok SOHA Magyarországra költözni! Mert 10 ottani küzöl legalább 6 lerománoz. Itt viszont mindig, minden körülmény közt 10 románból 10 nevez magyarnak! Igaz, 6 közülük más jelzőt is tesz mellé, de akkor is: itt MAGYAR vagyok!"



2013. dec. 10. 15:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%
En magyar vagyok, szuleim magyarok, nagyszuleim is azok voltak, mint ahogy dedszuleim is. Gyerekkoromtol kezdve magyar ovodaba jartam, magyar iskolaba, igaz most roman nyelvu egyetemen vagyok, mert sajnos az en szakomat nem tanitjak magyar nyelven. Szuleimmel, barataimmal az anyanyelvemen beszelek. Nagyvaradi vagyok, tehetek en vagy szuleim arrol, hogy azt a k. hatart nem 20 km-el arrebb huztak meg? Vagy hogy egyaltalan meghuztak.
2014. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Muja ***** válasza:
100%
Azoknak üzenem akik lerománoznak minket erdélyieket:tehetünk mi erdélyiek arról hogy kb 90 éve azt a rohadt határt pont a mi megyéink előtt húzták meg?Meg hogy ha nem fizetek adót Magyarországnak akkor román vagyok?:D Te féreg gyere erdélybe lakj itt 1 évet és akkor majd beszélünk.Nagyapám Horthy katonája ként halt meg a magyarokért de ahogy látom nem igazán érte meg.
2014. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!