Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a "faj"? Mi a...

Ozmium42 kérdése:

Mit jelent a "faj"? Mi a "faji hovatartozás"?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket olvastam:


[link]


Nem furcsa ez? Én nem tudok róla, hogy léteznének emberi fajok. Minden más "hasonló" dolog, mint etnikum, nemzetiség, bőrszín külön fel van sorolva. Milyen tulajdonságot takar a faj szó?


2013. dec. 6. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem a 'faj' szó soha nem volt a nemzet vagy a nép szinonimája
2013. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nem szerintem kérdés.
2013. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Azoknak van igaza, akik leoltottak azért, mert ezt a fasiszta gyűlölet-álhírportált osztogatod, meg akik azt mondták, hogy a Homo sapiens spaiens a faj.


A kurucinfos hitlerista szóhasználat teljes mértékben helytelen. Mellesleg minden ember rokon, mert a föld lakossága egyetlen ősre vezethető vissza, akitől mi mind származunk. Minden ember testvér!

2013. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A faj az ember elsődleges jellemzője. A faji származás alapján lehet az embereket leginkább megítélni. Egy elég fontos jellemző.
2013. dec. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mellesleg minden ember rokon, mert a föld lakossága egyetlen ősre vezethető vissza, akitől mi mind származunk. Minden ember testvér!"


Kedves ecsém, ha mán ennyire kamálod az összes fajt akkor vigyé haza magadho pár dzsukelmáreló purdét.

2013. dec. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!