Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem a fidesszel van nem...

Aki nem a fidesszel van nem magyar? Nekem ezt mondták a fideszesek.

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
vezető jobboldali politikusok nem mondanak ilyeneket ők a birka se-gg-nyalóikat uszítják a háttérből! Jellemük??? tisztességük???
2013. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

én nem a fideszes vezetőkről beszélek, hanem az idióta narancsbőrű s*ggnyalóikról, akik egy percre is képesek elhinni, hogy mindent a nép érdekében tesznek

a fideszes agyhalottak között nagyon sokszor elhangzik, hogy ha igazi magyar vagy, akkor tudod hova tedd az x-et st.

2013. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Én is számtalanszor hallottam ez a sunyi dumát. Nincs mit csodálkozni ezen, viktor ezt sulykolja az agyhalottakba.
2013. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem a baloldal kamu híre. Nem egy Fideszes csesztet ezzel másokat. Nemcsak élőben, hanem pl. ezen az oldalon is. Nem egy ilyen hozzászólást tudnék mutatni. Nem kéne minket hülyének és vaknak nézni és letagadni, amit kb. 20 perce írtak.


32/F

2013. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

" vezető jobboldali politikusok nem mondanak ilyeneket ők a birka se-gg-nyalóikat uszítják a háttérből! Jellemük??? tisztességük???

"


Attól még, hogy elkezdtél személyeskedni még bőven igaz az az állítás, hogy a baloldali önsajnálat része, hogy kirekesztettség érzését keltik a jóhiszemű magyar polgárokban akkor, amikor arról regélnek, hogy én is magyar vagyok ...

Kérdés továbbra is az, ki mondta, hogy nem magyar xy baloldali?

2013. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Számtalan videóból interjúból legalább egyet illene már mutatni is, azért még se nézzünk már ki hülyén, amikor egyesek állítanak valamit, de nem tudják mivel igazolni azt ...
2013. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Ki mondta? Olvass át néhány fórumot. Szinte minden oldalon találsz ilyen megjegyzést. Nem politikusról beszéltem, hanem jobboldaliakról. Ne nézettek már se vaknak sem hülyének.


32/F

2013. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ilyet egy józan ember sem mond, függetlenül attól, hogy fideszes, vagy sem.


A kérdés nyilvánvalóan provokáció, de annak is hihetetlenül gyenge. Kérdező, te vagy szórakozol, vagy elképesztően buta vagy.

2013. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EWgaYnfzRts

innen vette... az hogy az együtt aktivisták, miért gondolják kirekesztve magukat, arról sajnos nem tudtak beszámolni.

2013. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18/20 Időpont ma 21:38


Pedig nagyon sok Fideszes hívő így van ezzel..Te valszeg valami burokban élsz.

2013. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!