Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért dumál a...

Vona Gábor miért dumál a gazdaság politikáról, mikor teljesen képzetlen hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintem a legnagyobb baj vele (már azonkivül, hogy antidemokratikus és nem hisz a jogban), hogy mindenre csak a történelem lencséjeből néz és nagyon sok tényezőt "kifelejt" az elemzéséből... Meg miért van úgy elfoglalva a vérrel? Nem tök mindegy,hogy kinek milyen vér csörgedezik az ereiben? Úgy hangzik néha mint egy középkori királylány...
2009. nov. 22. 05:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Hitler már csak karnyújtásra volt a dúsítástól"


A dúsítómű felépítését el sem kezdték. Az USA építette az első dúsítóművet. Ennek energia- és munkaerőigénye egy közepes ipari városénak felelt meg. Németországnak 1942-ben nem állt módjában még belefogni sem egy hasonló építkezésbe, márpedig 1944-re csak akkor lett volna készen, ha már akkor elkezdik.


A náci atomprogram ott tartott 1944-ben, mint az amerikai 1942-ben, azaz az első atommáglyánál. Ami az érdemi munka kb. 10-20 %-a (mert az érdemi munka nagy része a dúsítás). Gyakorlatilag esélye sem volt az atombombára a németeknek, nem "karnyújtásnyira" voltak tőle.


"csak Norvégiában megsemmisítették pontosan

az amerikaiak az angolokkal karöltve, a nehézvíz készleteit ami nélkül nem lehetett stabilan dúsítani."


Túl sok mozit nézel.


"NEM VAGYOK SEM HITLER SEM HÁBORÚ PÁRTI felfogtad?"


Az lehet, hogy nem, mégis egyfolytában keresed a kifogásokat, hogy Hitlert minél jobb színben tüntesd fel. Ennek nem lehet más okat, mint az, hogy szerelmes vagy belé vagy valami hasonló.

2009. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az atombombához kapcsolódva

[link]


Persze tudnod kellene mi az hogy hideg vagy meleg fúzió.


De nem is én hoztam szóba Hitlert, és nem is én erőltettem.

2009. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
12%

Én szívesen felsorolok néhány személyt aki szerintem antidemokratikus és nem hisz a jogban. Gyurcsány, Lendvai excenzor Ildikó, Draskovics, Gusztos.

Véleményem szerint az igazán demagóg pártok a maszop és a szadesz amelyek nem tettek semmit az országért, ezt a semmit viszont igyekeznek jól eladni.

2009. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Elvakult bu'a ba'om akit a sok szintén észlény ember követ mert ök is csak a gyülölködés értenek. A jobbik ugyanugy nem tud pénz szarni mint a többi párt.
2009. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
2009. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mert kicsi a kukaca.
2009. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
képzetlen hozzá?
2009. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!