Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet ilyet csinálni? Van...

Lehet ilyet csinálni? Van értelme?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mostanában voltak ezek időközi választások és most is Fóton ilyen szabályszegés, olyan szabályszegés, szavazók fuvarozása stb. Mi lesz itt jövőre? Orbán legalizálja az AUTÓVAL való szavazat szállítást ugyebár, de akkor ha pl az egyik oldalnak nem tetszene az eredmény, akkor csinál egy videót amin egy BUSZ szerepel, és a benne érkezők mondják (előre megbeszélten), hogy hozták őket szavazni az adott pártra, majd ennek eredményeképpen meg kell ismételni a szavazást. Aztán megint találnak valamit és stb.


Miért nem lehet már eltakarítani ezt a bandát? (mszp bajnai fidesz jobbik)


Na tehát a kérdés maga:


Nem lehet olyan csinálni, hogy az EU megbüntesse ezeket a pártokat? Tisztán látszik, hogy a hatalomra játszanak, semmi akaraterő sincs bennük az ország érdekeit nézve.

Nyilvánvalóan látszik, hogy az országunk szavazópolgárainak túlnyomó többsége nem lát el idáig, csakis az jut el az agyáig, hogy nyugdíj emelés meg ilyenek.

Nem akarok elmenni az országból.


2013. dec. 2. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De el lehet takarítani! Te vállalkozol rá? Márt más nincs! Eltakarítani helyettünk senki nem fog semmit és senkit. Az ország mi vagyunk, a vezetőket mi választottuk, ha nem tetszik, nekünk kell elzavarni őket. Ha erre nem vagyunk képesek, akkor pedig tudomásul kell venni őket és a tetteiket. A siránkozás csak nevetségessé tesz.
2013. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy demokratikus úton megtettem amit meglehet (másra szavaztam), de arra lennék kíváncsi mi más módszer van ami nem a fizikai kontaktuson alapul.. :D
2013. dec. 2. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana elmenned az országbol. Egy kicsit világot látni, toleranciát tanulni. Egy kis megértést embertársainkkal szemben.
2013. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani, hogy én nem értem meg az embereket? Álljak be tűrni ezt az egészet?
2013. dec. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!