Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy értelmezitek Kertész...

Ti hogy értelmezitek Kertész Ákos "híres" mondatát?

Figyelt kérdés

"A magyar genetikusan alattvaló."


Szerintem azt jelenti, hogy a magyarságnak szüksége van egy rajta uralkodó "nagy emberre", szinte örülnek az emberek, ha épp van ilyen. Szerintetek?



2013. nov. 30. 02:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem a válaszokat, akkor jó részetek egyetért velem. Egy másik részetek meg valamilyen különös oknál fogva az "alattvaló"-t "alávaló"-nak olvasta. Ahogy látom, 6-os és 10-es is benézte... Kérdés, hogy a félreolvasás annak a következménye, hogy a zsidókat utálni kell, vagy azért utálják a zsidó Kertészt, mert félreolvasták. Tyúk-tojás...


Ha sikerült mindenkinek azt a mondatot elolvasnia, amit ténylegesen leírt, akkor nem értem, hogy miért hisztizett EMIATT a mondat miatt a fél ország... Ki lehetett volna akadni bármi máson, de ez a műbalhé biztos nagyobbat ütött.

2013. nov. 30. 13:45
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Hiába a szerecsenmosdatás, kedves kérdező és egyes válaszolók. Attól még a tény tény marad, h a zsidók, köztük kertész ákos, alsóbbrendűnek tartják a nem zsidókat, saját magukat pedig kiválasztottaknak. Ez benne van a Talmudban is.
2013. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

" Hiába a szerecsenmosdatás, kedves kérdező és egyes válaszolók. Attól még a tény tény marad, h a zsidók, köztük kertész ákos, alsóbbrendűnek tartják a nem zsidókat, saját magukat pedig kiválasztottaknak. Ez benne van a Talmudban is."



Mivel bizonyítod, hogy a zsidók kollektíve alsóbbrendűnek tartják a nem zsidókat?


A Talmud nem bizonyíték, mert egyrészt az nem egy szent könyv, hanem vitairat, másrészt hiteles magyar fordítása nincs is.

2013. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"A Talmud nem bizonyíték, mert egyrészt az nem egy szent könyv, hanem vitairat, másrészt hiteles magyar fordítása nincs is."

Ennyi erővel a Mein Kampf se bizonyíték a náci fajelméletre, mert nem szent könyv. Hitler valójában imádta a zsidókat, és csak azért háborúzott, mert őket akarta világuralomra juttatni. </irónia>

2013. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi erővel? :D Nem fáj, hogy buta vagy?
2013. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
Sztem az a buta, aki magyar létére még ezek után védi kertész ákost.
2013. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

"Ennyi erővel a Mein Kampf se bizonyíték a náci fajelméletre, mert nem szent könyv. Hitler valójában imádta a zsidókat, és csak azért háborúzott, mert őket akarta világuralomra juttatni"


Nagyon remélem ezt nem gondoltad komolyan. A Mein Kampf egyetlen embernek a nézeteit írja le, aztán azzal van aki egyetért, van aki nem. A Talmud viszont egy vitairat, ahol különféle rabbik a törvények értelmezésén vitatkoznak, azokat vizsgálják, beszélik át. Ráadásul a Mein Kampf egy világos és érthető könyv, a Talmud rendkívül összetett.

2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
50-es IQ felett senki sem hozza fel egy vitában érvként azt, hogy valaki zsidó. Na mindegy... Vicces, hogy az értő olvasás és az igazság emlegetése az szerecsenmosdatás meg egy zsidó védése. Csodálkozom, hogy van annyi eszed, hogy ne felejts el levegőt venni...
2013. dec. 1. 21:57
 19/22 anonim ***** válasza:
Ok, akkor én meg azt mondom, h a zsidó genetikusan alattvaló, és bárki bármit mond, ez az igazság. Ezt hogy olvasnád értő módon? Ugye én se mondtam semmi rosszat?
2013. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Értelmi fogyatékostól remek élc, akárki akármit is mond.
2013. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!