Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy értelmezitek Kertész...

Ti hogy értelmezitek Kertész Ákos "híres" mondatát?

Figyelt kérdés

"A magyar genetikusan alattvaló."


Szerintem azt jelenti, hogy a magyarságnak szüksége van egy rajta uralkodó "nagy emberre", szinte örülnek az emberek, ha épp van ilyen. Szerintetek?



2013. nov. 30. 02:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Magából indult ki, mert neki se vt semmi baja, amíg itt vtak a nyakunkon a ruszkik meg kádárjani, csak most nem tudja kinek nyalni a s.eggét, mert nincs ilyen férgekre szükség, ezért most meg befordult a kis hü.lye, mert már úgy hozzászokott a jó meleghez odabent a nyelve, ami most (po)fázik...
2013. nov. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

szerintem azt jelenti, hogy ha megkapja a szabadságot, akkor nem tud élni vele. kell a juhász, aki mondja a birkáknak mi az irány, mert maguktól eltapossák egymást.


#2 miért kell személyeskedni? ha valakivel nem értesz egyet, még nem kell támadni.

2013. nov. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

"szerintem azt jelenti, hogy ha megkapja a szabadságot, akkor nem tud élni vele. kell a juhász, aki mondja a birkáknak mi az irány, mert maguktól eltapossák egymást. "


Bizony meglehet hogy így értette. Írj ki egy uniós kilépésről szóló kérdést és meglátod mennyien igénylik, hogy nyalni lehessen a hatalomnak. Ennek ellenére én sem kertésszel (szándékos kisbetű) sem az euban maradással nem tudok egyet érteni. A magyarság szolgalelkű részének viszont kizárólag kertész szúrja a szemét, az eu már kevésbé.

2013. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Az idétlen megfogalmazástól eltekintve - amiért Kertész Ákos bocsánatot is kért - nehéz másként értelmezni, hogy alig több mint 20 évvel a Kádár féle puha diktatúra után kemény diktatúrát választottunk demokratikusan.
2013. nov. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
se hogy, az emberi butaság határtalan ...
2013. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Kertész Ákos mit szólna hozzá, hogyha azt mondaná neki valaki, hogy a zsidók megérdemelték a Holokausztot?

Ugyanis a náciknál volt ilyen genetikusan alattvaló meg felettvaló.

2013. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Annyiban igaza van, hogy a magyar ember csak azt tiszteli, aki hatalomban felette áll, megalázkodva annak nyal folyton. Aki alatta, azt tapossa, rajta éli ki az önmaga iránti gyűlöletet, mivel nem mer szembeszállni azzal, aki felette van. Önmagát gyengeségét látja abban az emberben, aki alá van rendelve.

És tényleg, ez az egyik legnagyobb probléma a magyar társadalomban, hogy egyfolytában mindenki azt lesi, hogy ki van felettem és alattam és az emberek ilyen hierarchikusan, gyűlölködve élik mindennapjaikat.

2013. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez teljes mértékben igaz.
2013. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

"Kertész Ákos mit szólna hozzá, hogyha azt mondaná neki valaki, hogy a zsidók megérdemelték a Holokausztot?

Ugyanis a náciknál volt ilyen genetikusan alattvaló meg felettvaló."


Ez azért vicces, mert pont egy hasonló kijelentésre írta a hírhedté vált szavakat.

2013. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz másképp értelmezni, mint h alsóbbrendűnek tartja a magyarokat, ahogy a zsidók általában alattvalónak tartanak minden gójt.
2013. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!